sprzedaż • działka • budowlana


zachodniopomorskie • Białuń • Słoneczna


52 104 PLN
12 011 €
10 934 £
13 303 $
  • 1 002
52 zł
12 €
11 £
13 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

ZOSTAŁY NAM JUŻ TYLKO 3 DZIAŁKI.

Nieruchomość położona w miejscowości Białuń oddalonej o ok. 5 min. dojazdu do Goleniowa oraz nieopodal trasy komunikacyjnej w kierunku morza (Międzyzdroje), Szczecina - 35 min. dojazdu i trasy w kierunku Gdańska. Możliwość dojazdu do Goleniowa, Szczecina lub Świnoujścia koleją (400 m do dworca).
Przedmiotem oferty jest jedna z 58 działek położonych w kompleksie OSIEDLE ŚWIERKOWE ALEJE położona w drugiej linii zabudowy przy oświetlonej drodze asfaltowej w najlepszej lokalizacji w miejscowości.

Dla działki w dniu 03 sierpnia 2012 r. została wydana decyzja o warunkach zabudowy nr 269 polegająca na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z użytkowym poddaszem.

REALIZOWANA BUDOWA POWINNA ODPOWIADAĆ NASTĘPUJĄCYM WARUNKOM:
- zabudowa wolnostojąca, max. dwukondygnacyjna (parter + poddasze użytkowe lub nieużytkowe)
- nie wyznacza się obowiązującej linia zabudowy
- wskaźnik ogólnej pow. zabudowy do 17%
- szerokość elewacji frontowej 16,33 m z tolerancją do 20%
- wysokość okapu od poziomu terenu: dla domu - Ho = 3,3 m do 3,8 m
- max. wys. od poziomu terenu od kalenicy Hk = 8,5 m
- geometria dachu: dach wielospadowy z czytelną kalenicą o kącie nachylenia połaci głównych w granicach 35-45 stopnia, kryty dachówką lub materiałem dachówko podobnym układ głównej kalenicy równoległy do granicy dz. nr 133/55 i 133/28

Ważne: działka położona jest w drugiej linii od drogi asfaltowej z oświetleniem ulicznym. Planowany wjazd z drogi wewnętrznej - dz. nr 133/59 mo pow. 427 m2


UZBROJENIE:
- w zakresie elektroenergetyki - możliwość zasilenia z istniejącej sieci na warunkach uzgodnionych z ENEA S.A. w Goleniowie
- zapotrzebowanie w wodę - z istniejącej sieci wodociągowej (biegnie wzdłuż drogi), włączenie do sieci na zasadach uzgodnionych z GWiK sp. z o.o. (do czasu wybudowania sieci dopuszcza się własne ujęcie).
- w zakresie kanalizacji sanitarnej - włączenie do istniejącej przy głównej drodze sieci na zasadach uzgodnionych z GWiK sp. z o.o. (do czasu jej wybudowania - szczelny zbiornik bezodpływowy)
- w zakresie zaopatrzenia w ciepło - paliwo stałe
- sieć gazowa w drodze asfaltowej

UWAGA:
Nabywając tę działkę należy nabyć udział do 1/4 w działce drogowej o wartości 1.230 zł.
Kupujący ponosi jedynie koszty taksy notarialnej i opłaty sądowej.
BRAK podatku PCC.
----------
Pomimo, iż Doradcy CON przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich Zalecamy ich osobistą weryfikację.
Niniejsza prezentacja oferty ma charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie CON.

Za Nami już ponad 3600 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 19 lat.
Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami.
Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII.  • powierzchnia: 1002 m2
  • powierzchnia działki: 1002 m2
  • ogrodzenie: nie ogrodzona
  • dojazd: polny

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek