sprzedaż • lokal komercyjny • lokal usługowy


zachodniopomorskie • Kołobrzeg • ...


14 000 000 PLN
3 280 148 €
2 884 497 £
3 892 552 $
  • 2 754
5 084 zł
1 191 €
1 047 £
1 414 $
za m²

1 łazienka • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

OKAZJA! NADMORSKI KOMFORTOWY CAŁOROCZNY OŚRODEK SPA Z KRYTYM BASENEM - NA SPRZEDAŻ!

12% STOPA ZWROTU - 59 POKOI z ŁAZIENKAMI, RESTAURACJA, ZAPLECZE REHABILITACYJNE - SPA w PASIE NADMORSKIM!

Świetna oferta inwestycyjna - na sprzedaż całoroczny, doskonale prosperujący nadmorski ośrodek SPA z krytym basenem, pełnym zapleczem rehabilitacyjnym, 59 pokojami z łazienkami - komfortowo urządzonymi, własną kuchnią i restauracją położony w nadmorskiej części Kołobrzegu ok. 700m od szerokiej piaszczystej plaży.

Obiekt o powierzchni użytkowej 2754m2, 4-kondygnacyjny z windą położony na działce o powierzchni 1549m2, z możliwością nadbudowy o kolejne dwie kondygnacje.

Obiekt jednocześnie przyjmuje 100 gości w komfortowych pokojach : 30 pokoi 2-osobowych, 11 pokoi 1-osobowych, 7 pokoi 3-osobowych i 2 pokoje typu studio, średnioroczne obłożenie ośrodka na poziomie 88%!

PARTER 744m2 -hol wejściowy, recepcja, basen z szatnią i zapleczem basenowym, świetnie wyposażone gabinety rehabilitacyjne i SPA oferujące pełną gamę zabiegową m.in. kąpiele perełkowe (również z borowiną), hydromasaże, kąpiele wirowe, elektrolecznictwo (m.in. prądy interferencyjne, diadynamiczne, ultradźwięki, jonoforezę, galwanizację, magnetoterapię, kolonoterapię, laseroterapię i inne), okłady borowinowe i parafango, masaże (m. in. drenaż limfatyczny, aquavibron, masaże klasyczne i masaże aparatem BOA), wyposażona sala gimnastyczna, siłownia, dwie sauny, jacuzzi

I PIĘTRO 680m2 - 11 komfortowych pokoi z łazienkami wyposażonych w dobrej klasy meble hotelowe, telewizory LCD, lodówki i telefony, sala restauracyjna 136m2 z pełnym zapleczem kuchennym, pomieszczenia gospodarcze i socjalne

II PIĘTRO 671m2 - 24 komfortowe pokoje z łazienkami, hol, gabinet kosmetyczny

III PIĘTRO 659m2 - 24 komfortowe pokoje z łazienkami, hol, pomieszczenia pomocnicze.

Wszystkie pokoje są przestronne , każdy o powierzchnię od 15m2 do 33m2, część to 2-pokojowe apartamenty, wszystkie pokoje są wyposażone w dobrej klasy meble hotelowe, telewizory LCD, lodówki i telefony, posadzki wylożone są wykładziną dywanową a łazienki wykończone są w kaflach.

Stan techniczny całego obiektu jest bardzo dobry, obiekt jest nowoczesny i zadbany i regularnie odświeżany i remontowany, generalna modernizacja obiektu była w 2010r , natomiast w 2016r wymieniono całą instalację elektryczną, instalację wodną w bazie zabiegowej oraz wybudowano basen. Wszystkie kondygnacje w budynku łączy cichobieżna winda oraz szeroka, reprezentacyjna klatka schodowa z przestronnym ładnie zaaranżowanymi holami na każdym piętrze. Posadzki klatki schodowej, holi oraz sali restauracyjnej wyłożone są kaflami.

Obiekt wyposażony jest w instalacje:elektryczną 230V i 380V, instalację CO - piec gazowy i grzejniki, instalację gazową, instalację wodno-kanalizacyjną (sieć miejska), instalację CW, instalację telefoniczną i internetową, instalację wentylacyjną (grawitacyjną i mechaniczną), przeciwpożarową, monitoring i windę.

Ten komfortowy, całorczny świetnie położony i prosperujący obiekt w pasie nadmorskim Kołobrzegu, z ugruntowaną pozycją na rynku, posiadający stałą bazę gości i doskonałe opinie


ma średnioroczne obłożenie na poziomie 88% a stopa zwrotu wynosi 12%!

Cena: 14 mln. zł - POLECAM!

Więcej zdjęć i informacji na naszej stronie internetowej www.gdyniamarina.pl
  • powierzchnia: 2754 m2
  • powierzchnia działki: 1549 m2
  • piętro: parter
  • liczba łazienek: 1 łazienka

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek