sprzedaż • działka • budowlana


zachodniopomorskie • Kołobrzeg • Aleksandra Fredry


4 000 000 PLN
935 191 €
789 797 £
1 037 501 $
  • 3 199
1 250 zł
292 €
247 £
324 $
za m²

rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki gruntu położonej w Kołobrzegu przy ul. Fredry. Świetna lokalizacja działki czyni tą ofertę wyjątkową. Działka typowo inwestycyjna przeznaczona dla dewelopera pod budowę apartamentów lub hotelu (ośrodka wypoczynkowego, dużego pensjonatu itp.).

Najbliższe sąsiedztwo stanowią obiekty hotelowe (pięciogwiazdkowy hotel Aquarius, Leda, Doris Spa itp.) budynki apartamentowe (np. Zielone Tarasy, Bliżej Morza itp.).

W odległości kilkunastu metrów od działki, po drugiej stronie ulicy, rozpoczyna się Park Nadmorski, do Amfiteatru mamy 200 m, a do plaży około 500 m.
Obecnie nieruchomość wykorzystywana jest jako letni ośrodek wypoczynkowy z domkami do wynajęcia, który może przyjąć 70 gości, posiada pełny węzeł sanitarny oraz dużą ilość wolnego miejsca wykorzystywaną na plac zabaw, rekreacji, miejsce na grilla czy ognisko oraz własne miejsca parkingowe.

Ogromnym atutem nieruchomości jest działka - jedna z ostatnich działek na sprzedaż położona w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu gdzie w planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod budowę budynków apartamentowych, hoteli i domów wczasowych.

Maksymalna powierzchnia zabudowy 40%

Maksymalna wysokość budynku do 20 m (5 kondygnacji naziemnych)

- powierzchnia działki 3199 mkw

- cena 1250 zł/mkw

- łączna cena 4 000 000,00 zł

- do podanej ceny należy doliczyć obecnie obowiązujący podatek VAT

Zapraszamy do biura po szczegóły oferty.

Mieczysław Jakubowski

tel. 609 211 211

mail:

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Kołobrzegu przy ul. Łopuskiego 40A

Opracowanie (mapy działek) wykonano na podstawie serwisu polska.e-mapa.netSzukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl


"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."  • powierzchnia: 3199 m2
  • powierzchnia działki: 3199 m2
  • dojazd: asfaltowy
  • ogrzewanie: miejskie

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek