• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Działka rolna

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 4000m2
  • Rodzaj Działka rolna
  • Cena 690 000 PLN
  • MiastoRadawka
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.

Działka pod zabudowę tylko 1500m od Morza

Działka rolna w dobrej cenie położona w miejscowości Radawka - 2,9 km do Dziwnówka, 3,9 km od Łukęcina i 6 km od Dziwnowa.

Bliskość morza oraz spokojny charakter miejscowości to niebywałe atuty tej nieruchomości.
Powierzchnia 4000m2 daje duże możliwości zabudowy.
Dla przedmiotowego terenu, gdzie położona jest działka, nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego.
Do działki zostały wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna- nowe domy oraz tereny leśne.

Istnieje możliwość podziału działki.
Niska klasa gruntu.

Media: przy granicy działki- prąd i woda.
Dobra propozycja zarówno inwestycyjna, jak i na własne potrzeby mieszkaniowe

Zapraszam na prezętacje

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: BON45875
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15467465
  • Data publikacji: 28 kwietnia 2026 17:00 (18 dni temu)

Mapa

Zachodniopomorskie, Radawka ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX088
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka rolna na sprzedaż - Radawka

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15467465

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

690 000 PLN

173 zł/m2
Radawka (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48918123088

Główne cechy:

  • Powierzchnia 4000m2

Opis - Działka Rolna

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.

Działka pod zabudowę tylko 1500m od Morza

Powierzchnia 4000m2 daje duże możliwości zabudowy.

Istnieje możliwość podziału działki.
Niska klasa gruntu.

Media: przy granicy działki- prąd i woda.

Zapraszam na prezętacje

Szczegóły oferty

  • Numer oferty w agencji: BON45875
  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15467465
  • Data publikacji: 28 kwietnia 2026 17:00 (18 dni temu)