• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 146.4m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 299 000 PLN
  • MiastoPodańsko
  • Rok budowy2012

Opis szczegółowy

Dom wolnostojący, położony przy jednej z cichych uliczek na spokojnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych.
DZIAŁKA:
Powierzchnia działki - 936 m2, teren całkowicie ogrodzony, na działce drzewa owocowe (jabłonki, grusze, czereśnie). Droga dojazdowa utwardzona.
DOM:
parter:
- pokój / gabinet - 10,9 m2
- pokój dzienny (32,20 m2) z kominkiem - wyjście na taras (ok. 13,5 m2, strona południowo - zachodnia), a z niego do ogrodu
- "otwarta", w pełni wyposażona (zmywarka, lodówka z zamrażarką, płyta grzewcza - indukcja, pochłaniacz, piekarnik) kuchnio - jadalnia (ponad 18 m2), z jadalni również jest wyjście do ogrodu ,
- łazienka z toaletą, kabiną prysznicową, umywalką
- korytarz i przedsionek, na całej ścianie pojemna szafą w zabudowie (półki, wieszaki, szuflady)
- pomieszczenie gospodarcze (z kotłownią), z którego jest przejście do garażu o pow. ponad 18 m2 (brama wjazdowa do garażu otwierana automatycznie
- w bryle budynku znajduje się drugie spore pomieszczenie gospodarcze / warsztat (wejście tylko z zewnątrz..., z ogrodu)

piętro (poddasze użytkowe):
- dwa pokoje: sypialnia (z której jest wejście na poddasze nieużytkowe) i gabinet,
- duża łazienka z oknem (wanna, kabina prysznicowa, dwie umywalki)
- przedpokój
- taras 29 m2 znajdujący się nad garażem

STAN NIERUCHOMOŚCI i UZBROJENIE:
Dom wybudowany w 2012 roku, w technologii tradycyjnej, wykończony materiałami dobrej jakości, utrzymany w bardzo dobrym stanie.
Dach - dachówka ceramiczna (docieplona 18 cm wełną mineralną), ściany zewnętrzne budynku docieplone (16 cm styropian grafitowy - zwiększona izolacyjność).
Okna 3-szybowe, od wewnątrz drewno egzotyczne z zewnątrz aluminium.
Podłogi: lity dąb, gres, terakota. Ogrzewanie - piec gazowy firmy Buderus z zasobnikiem na 300 litrów, ogrzewanie nawiewowe (w domu nie ma kaloryferów), na dachu panele solarne służące do podgrzania wody. W obu łazienkach ogrzewanie podłogowe.
Instalacja energii elektrycznej i gazowej, kanalizacja, woda z sieci miejskiej z wydzieloną wodą ogrodową, dodatkowo w ogrodzie znajduje się zbiornik na deszczówkę (pojemność 1 m3) z zamontowaną pompą,, zostały tez zainstalowane tryskacze do podlewania ogrodu. W domu jest rozprowadzana instalacja do centralnego odkurzacza (bez odkurzacza), instalacja grzewcza przygotowana do ewentualnego podłączenia pompy ciepła i klimatyzacji, instalacja alarmowa. Drzwi do garażu i brama wjazdowa na posesję otwierane automatycznie (pilotem).
Izolacje: pozioma fundamentów i podłóg, pionowa fundamentów, termiczna (ściany, fundamenty, dach), akustyczna, paroprzepuszczalna, paroszczelna
LOKALIZACJA:
Prężnie rozwijająca się miejscowość, oddalona od miejskiego zgiełku a jednocześnie z łatwym dojazdem do centrum Goleniowa (zaledwie 1 km do granicy Goleniowa). Obsługiwana przez bezpłatną komunikację miejską. Dodatkowo (oświetloną po zmroku) ścieżka rowerową bez problemu możemy dotrzeć nie tylko do centrum Goleniowa ale i do dworca PKP. Szybki dojazd do Szczecina, niedaleko lotnisko, las, jezioro.
Miejscowość położona na skraju Równiny Goleniowskiej, płaskiej i porośniętej sosnowymi i mieszanymi lasami Puszczy Goleniowskiej oraz pagórkowatej Równiny Nowogardzkiej.
Lokalizacja pozwala zachować równowagę pomiędzy wygodą życia jaką daje bliskość centrum miasta a możliwościami wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody.
IDEALNE MIEJSCE DLA OSÓB CENIĄCYCH SPOKÓJ I KONTAKT Z NATURĄ

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15607107
  • Data publikacji: 13 maja 2026 17:22 (1 dzień temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Cechy oferty

  • System ogrzewania: Własne

Mapa

Zachodniopomorskie, Podańsko ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Podańsko

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15607107

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 299 000 PLN

8 873 zł/m2
Podańsko (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 146.4m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2012

Opis - Dom Wolnostojący

DZIAŁKA:
DOM:
parter:
- pokój / gabinet - 10,9 m2
- łazienka z toaletą, kabiną prysznicową, umywalką

piętro (poddasze użytkowe):
- przedpokój
- taras 29 m2 znajdujący się nad garażem

STAN NIERUCHOMOŚCI i UZBROJENIE: