• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 64.8m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 350 000 PLN
  • MiastoMieszkowice
  • Rok budowy1935

Opis szczegółowy

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zmodernizowane mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 64,80 m², położone w Mieszkowicach przy ul. Sienkiewicza, na parterze kamienicy z 1935 roku, wybudowanej z solidnej cegły.
Lokal przeszedł generalny remont w 2019 roku, obejmujący m.in. wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. W całym mieszkaniu zastosowano komfortowe ogrzewanie podłogowe, zasilane nowoczesnym, dwufunkcyjnym piecem kondensacyjnym marki Bosch. System ogrzewania wyposażony jest w automatykę oraz możliwość zdalnego sterowania temperaturą w każdym pomieszczeniu, co zapewnia wygodę i optymalizację kosztów.
Mieszkanie jest bezczynszowe, co stanowi istotny atut dla przyszłego właściciela. Wszystkie okna zostały wymienione na PCV (część z nich jest trzyszybowa), co wpływa na dobrą izolację termiczną i akustyczną. Lokal posiada klimatyzację. Dodatkowym elementem podnoszącym standard wykończenia są eleganckie parapety granitowe.
Budynek od frontu został ocieplony styropianem, co poprawia efektywność energetyczną. Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni 9,20 m², zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.
To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do zamieszkania lokalu, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych, w spokojnej lokalizacji.
Do ceny nieruchomości należy doliczyć koszty notarialne związane z zakupem.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889060
  • Data publikacji: 11 maja 2026 11:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3

Mapa

Zachodniopomorskie, Mieszkowice ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Mieszkowice

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15889060

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

350 000 PLN

5 401 zł/m2
Mieszkowice (Zachodniopomorskie, gm. Mieszkowice)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 64.8m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1935

Opis - Mieszkanie

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.