• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje4
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 166.62m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 499 000 PLN
  • MiastoDołuje
  • Rok budowy2018

Opis szczegółowy

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży wolno stojącego domu w Dołujach.
Nieruchomość wybudowana w 2018r. w metodzie kanadyjskiej, postawiony na działce o wielkości 600m2.
Działka jest prostokątna o wymiarach ok. 20mx30m.
Powierzchnia całkowita domu wynosi nieco ponad 166m2, a użytkowa ok. 108m2.
Parter stanowi przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnia otwarta na część jadalnianą, niezależna sypialnia z wyjściem na ogród, łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę i WC, wiatrołap, kotłownia oraz schowek pod schodami.
Na podłogach położone są panele AC4, okna trzyszybowe oraz klimatyzacja zainstalowana w salonie oraz w obu sypialniach na górze.
Na pierwszy poziom składają się 2 niezależne sypialnie, każda z dostępem do oddzielnej garderoby oraz jedna duża łazienka z oknem, wyposażona w wannę, WC oraz umywalkę.
Ogrzewanie oraz ciepła woda z dwuobiegowego pieca gazowego, na dole ogrzewanie podłogowe a na górze grzejniki. W salonie jest również kominek DGP. Woda oraz kanalizacja z sieci miejskiej.
Na dachu są panele fotowoltaiczne, dzięki czemu rachunki za prąd są znikome.

Okolica bardzo zielona, w sąsiedztwie domy jednorodzinne, przy głównej drodze przystanek autobusowy, dobry dojazd do miasta.
Dom jest położony przy wewnętrznej drodze gminnej.

Osobiście polecam i zapraszam na prezentację!

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889348
  • Data publikacji: 11 maja 2026 16:52 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Dołuje ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Dołuje

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15889348

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 499 000 PLN

8 997 zł/m2
Dołuje (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

Główne cechy:

  • Powierzchnia 166.62m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2018

Opis - Dom Wolnostojący

Działka jest prostokątna o wymiarach ok. 20mx30m.

Dom jest położony przy wewnętrznej drodze gminnej.

Osobiście polecam i zapraszam na prezentację!

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889348
  • Data publikacji: 11 maja 2026 16:52 (2 godzin temu)