• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 58.18m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 768 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lewandowskiego w stanie deweloperskim na trzecim i czwartym piętrze nowego budynku z 2026 roku z windą. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 50 tys. (zakup nieobligatoryjny).
Mieszkanie składa się z następujących przestrzeni:

I poziom:
- pokoju z aneksem kuchennym ok. 26 m2 (z wyjściem na balkon ok. 10 m2),
- korytarz ze schodami prowadzącymi na wyższy poziom (ok. 5 m2),
- łazienki ok. 4 m2.

II poziom (antresola):
- sypialnia (ok. 8 m2),
- pokoju z miejscem na szafę (ok. 16 m2),
Oba pokoje z wyjściem na balkon.

Przestrzeń można podzielić według uznania.
Ostatnie zdjęcia w galerii obrazują możliwą realizację.

Na terenie osiedla dużo miejsc parkingowych, piekarnia, żabka oraz plac zabaw dla dzieci.
Doskonała lokalizacja niedaleko Bramy Portowej i dworca kolejowego i autobusowego.

Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska.
Koszty czynszu: ok. 500 zł miesięcznie.

Kwota sprzedaży nieruchomości jest kwotą brutto (z 8 % VAT-em).
Kupujący nie płaci u notariusza 2% podatku PCC!

WYŁACZNOŚĆ BIURA NIERUCHOMOŚCI.

Bardzo polecam i zapraszam na prezentację.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890126
  • Data publikacji: 13 maja 2026 10:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Nowe miasto ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Nowe Miasto

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15890126

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

768 000 PLN

13 200 zł/m2
Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 58.18m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2026

Opis - Mieszkanie

Mieszkanie składa się z następujących przestrzeni:

I poziom:
- łazienki ok. 4 m2.

II poziom (antresola):
- sypialnia (ok. 8 m2),
- pokoju z miejscem na szafę (ok. 16 m2),
Oba pokoje z wyjściem na balkon.

Przestrzeń można podzielić według uznania.
Ostatnie zdjęcia w galerii obrazują możliwą realizację.

Ogrzewanie miejskie, ciepła woda miejska.
Koszty czynszu: ok. 500 zł miesięcznie.

Kupujący nie płaci u notariusza 2% podatku PCC!

WYŁACZNOŚĆ BIURA NIERUCHOMOŚCI.

Bardzo polecam i zapraszam na prezentację.

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890126
  • Data publikacji: 13 maja 2026 10:22 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 4