• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 65.3m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 585 000 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1960

Opis szczegółowy

Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina.
To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie komfort, świetną lokalizację i poczucie prywatności.

⭐ Najważniejsze atuty:
- 3 jasne, ustawne pokoje — idealne dla rodziny, pary lub pod wynajem.
- Oddzielna kuchnia od zachodu — pełna popołudniowego światła.
- Pokoje z ekspozycją zachodnią — ciepłe, dobrze doświetlone.
- Piwnica — dodatkowa przestrzeń do przechowywania.
- Największe mieszkanie w budynku — wyjątkowy metraż i układ.

Czynsz wynosi:
-820 ZŁ przy 3 osobach ( w tym zaliczka na wodę , śmieci ).
-prąd ok 300 zł. przy 3 osobach ( co 2 miesiące).

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891337
  • Data publikacji: 14 maja 2026 15:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 5 / 5

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Śródmieście ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Szczecin, Śródmieście

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15891337

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

585 000 PLN

8 959 zł/m2
Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 65.3m2
  • Pokoje 3
  • Rok budowy 1960

- Piwnica — dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Czynsz wynosi:
-820 ZŁ przy 3 osobach ( w tym zaliczka na wodę , śmieci ).
-prąd ok 300 zł. przy 3 osobach ( co 2 miesiące).

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15891337
  • Data publikacji: 14 maja 2026 15:37 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 5 / 5