• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 3 pokojowe

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 67.3m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 569 000 PLN
  • MiastoStargard
  • Rok budowy2011

Opis szczegółowy

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, jasne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w zadbanym budynku z 2011 roku. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem.

Lokalizacja:
Wojska Polskiego

Czynsz ok. 1000 zł (w zależności od liczby osób)
-ogrzewanie
-woda zimna i ciepła
-funkusz remontowy
-wywoz smieci

Najważniejsze informacje w pigułceMetraż: 67,3 m²
Piętro: 2 z 3
Rok budowy: 2011
Liczba pokoi: 3 (salon + 2 sypialnie)
Kuchnia: Osobna, widna
Dodatki: Balkon, rolety zewnętrzne we wszystkich oknach
Miejsce postojowe: W garażu podziemnym w cenie nieruchomości. Układ pomieszczeń i wnętrze Mieszkanie charakteryzuje się bardzo przemyślanym rozkładem, który zapewnia poczucie przestrzeni oraz prywatności:
Salon: Ustawny i słoneczny, z bezpośrednim wyjściem na balkon – idealne miejsce na poranną kawę.
Osobna kuchnia: W pełni wyposażona, z dużym oknem. Oddzielna kuchnia to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią komfort gotowania bez zapachów w strefie dziennej.
Dwie sypialnie: Przytulne i ustawne, idealne na pokój dla dziecka, sypialnię główną lub domowe biuro.
Łazienka: Funkcjonalna, z wannę oraz pralką.
Przedpokój: Przestronny, z pojemną szafą.

Duży atut: We wszystkich oknach zamontowane są rolety zewnętrzne. Zapewniają one doskonałą izolację termiczną (chronią przed upałem latem i utratą ciepła zimą), całkowite zaciemnienie oraz dodatkowe bezpieczeństwo i wygłuszenie hałasów.
Budynek i udogodnienia Nieruchomość mieści się w nowoczesnym budownictwie z 2011 roku. Budynek jest w świetnym stanie technicznym z czystą i zadbaną klatką schodową.W cenie mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym, co eliminuje problem szukania parkingu i zapewnia komfort w zimowe dni.

Zapraszam na prezentację i do zapoznania się z oferta.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897160
  • Data publikacji: 21 maja 2026 21:37 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 2 / 3

Mapa

Zachodniopomorskie, Stargard ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Stargard

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15897160

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

569 000 PLN

8 455 zł/m2
Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 67.3m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2011

Opis - Mieszkanie

Lokalizacja:
Wojska Polskiego

Czynsz ok. 1000 zł (w zależności od liczby osób)
-ogrzewanie
-woda zimna i ciepła
-funkusz remontowy
-wywoz smieci

Najważniejsze informacje w pigułceMetraż: 67,3 m²
Piętro: 2 z 3
Rok budowy: 2011
Liczba pokoi: 3 (salon + 2 sypialnie)
Kuchnia: Osobna, widna
Dodatki: Balkon, rolety zewnętrzne we wszystkich oknach
Łazienka: Funkcjonalna, z wannę oraz pralką.
Przedpokój: Przestronny, z pojemną szafą.