• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Dąbki Polna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Dąbki

Znaleźliśmy 1,148 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15460393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19056419 15460393 Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i atrakcyjną lokalizację! (10 km od Szczecina). Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie) o pow. 106 m2). Dom ma dwa mieszkania. parter, kuchnia, pokój,...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 350 000 PLN (1 357 zł/m2)

3
2
995 m2
1960
15603028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22247348 15603028 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w podwyższonym standardzie deweloperskim położony w Siadle Dolnym. Do lokalu będzie przynależeć działka o powierzchni ok 382m2, korzystnie usytuowana wjazd do garażu od północy, ogró...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 150 000 PLN (8 532 zł/m2)

5
2
134.79 m2
2025
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15726560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24702814 15726560 Na sprzedaż skrajny bliźniak w Warzymicach z 2022 roku posadowiony na działce 460 m2. Brak skosów!Nieruchomość posiada garaż w bryle budynku o pow. ok. 17 m2. Działka ogrodzona. Przed budynkiem możliwość zaparkowania 3 aut.Dom jest bardzo nasłoneczni...

Warzymice (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

1 239 000 PLN (11 015 zł/m2)

5
1
112.48 m2
2022
15893399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27910352 15893399 Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cichym i kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Gryfinie.Dobry i szybki dojazd do Centrum Gryfina, w pobliżu przebiega ścieżka rowerowa, w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna....

Gryfino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

895 000 PLN (9 555 zł/m2)

5
2
93.67 m2
2021
15810834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26419345 15810834 Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 810 m2.Budynek parterowy z zagos...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (5 933 zł/m2)

7
3
268 m2
2003
15853911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27064502 15853911 Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad ParsętąSzukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi nad morzem? Ten wyjątkowy domek całoroczny na działce ogrodowej ROD w Koło...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

275 000 PLN (3 929 zł/m2)

3
1
70 m2
2024
15118309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10254440 15118309 Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza.Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i energooszczędny na granicy domu pasywnego i posiada zezwolenie na użytk...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
150 m2
2023
15884027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692047 15884027 Na sprzedaż klimatyczny 4-pokojowy dom jednorodzinny z tarasem, przeszklonym przepięknym ogrzewanym ogrodem zimowym o powierzchni ponad 26 m2 oraz z kuchnią letnią, zadaszoną wiatą, spiżarnią, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, z zadbanym ogrod...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

1 060 000 PLN (7 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1927
15888843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27830433 15888843 Dobra okazja!!!Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam ŚWIETNA.Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny jednorodzinny i stary budynek mieszkalny przeznaczony w swoi...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

750 000 PLN (3 676 zł/m2)

6
2
204 m2
2010
15759430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25338578 15759430 Atrakcyjnie zlokalizowany jednorodzinny dom wolnostojący położony w Gościnie. Parterowy. Stan surowy zamknięty.# bardzo dobra lokalizacja# media na działce# dom parterowy# duża działka- ponad 3000 m2# w otoczeniu przyrody- nieopodal las, rzeczka# do ...

Gościno (Zachodniopomorskie, gm. Gościno)

499 000 PLN (3 261 zł/m2)

4
2
153 m2
2020
15862898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27233975 15862898 Wyjątkowy Dom pod Lasem – Jęczydół, blisko jeziora Miedwie Zapraszamy do odkrycia miejsca, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z kojącym spokojem natury. Na sprzedaż oferujemy gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny z 2020 roku, zrealizowany ...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 699 000 PLN (5 961 zł/m2)

5
2
285 m2
2020