• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie Trzebawie Nad Jeziorem Woswin

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Woswin, Trzebawie, Nad i Jeziorem

Znaleźliśmy 1,149 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zachodniopomorskie

15845124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851698 15845124 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15700924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24205112 15700924 Dom do remontu na dużej działce,na przedmieściach Węgorzyna, blisko centrumJeżeli szukasz domu wolnostojącego, do własnej aranżacji i wykończenia, na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym, niedużym miasteczku na malowniczym Pojezierzu ...

Węgorzyno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

379 000 PLN (2 106 zł/m2)

5
-
180 m2
1938
15642327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23100170 15642327 Dom bliźniak z pom. gospodarczymi w malowniczej wsi,w otoczeniu jezior i lasów Pojezierza Drawskiego0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAOferowany dom znajduje się we wsi Gawroniec, w gminie Połczyn-Z...

Gawroniec (Zachodniopomorskie, gm. Połczyn-Zdrój)

169 000 PLN (1 523 zł/m2)

3
1
111 m2
1935
15781340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25826631 15781340  WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ – RYSZEWKO, GM. PYRZYCE Idealna dla rodziny, inwestora lub pod działalność agroturystyczną!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej wsi Ryszewko – w samym sercu Pomorza Zachodniego. T...

Ryszewko (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

1 499 000 PLN (4 684 zł/m2)

7
3
320 m2
1970
15888605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27818437 15888605 Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2.W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe z dwoma oddzielnymi kuchniami i łazienkami. Świetna lokalizacja blisko k...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 000 PLN (7 524 zł/m2)

6
2
159.5 m2
2004
15845246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26858529 15845246 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15776290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25701510 15776290 Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie.Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinnym w zabudowie wolno stojącej, położony w miejscowości Grzybowo, z...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15730541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24781345 15730541 Działka ogrodniczo - rekreacyjna o pow. ok. 620m2, znajduje się na terenie ogródków działkowych o nazwie Rodzinny Ogród Działkowy ZJEDNOCZENIE w NiekaninieKażdy z posiadaczy działki jest tylko użytkownikiem tych działek, bez prawa własności. Działki...

Kołobrzeg (Janiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

140 000 PLN (4 000 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15504774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20033487 15504774 Charzyno gmina Siemyśl na sprzedaż dom wolno stojący o pow. 300 m2Miejscowość zlokalizowana jest ok. 12 km od Kołobrzegu i morza.Dom stosunkowo niewielkim kosztem można przerobić na trzy niezależne mieszkania.Pow. domu - 300 m2 plus poddasze plus gar...

Charzyno (Zachodniopomorskie, gm. Siemyśl)

1 100 000 PLN (3 667 zł/m2)

6
-
300 m2
1984
15065847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8695442 15065847 Kołobrzeg oferujemy na sprzedaż ciepły i bardzo oszczędny - nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku.Zaletą domu jest to ze jest on energooszczędny tak jak dom pasywny.Dom posiada pompę ciepła i instalację fotowoltaiczną , ogrzewanie podł...

Kołobrzeg (Sienkiewiczowskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 430 000 PLN (9 862 zł/m2)

5
2
145 m2
2023
12455062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92315 12455062 Słoneczne Wzgórze to nowoczesne osiedle 129 domów w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu w odległość ok 2,5 km w linii prostej od morza. Świetnie działająca komunikacja przystanek autobusowy w pobliżu osiedla zapewnia szybk...

Kołobrzeg (Janiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
-
100 m2
2018
12455320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 32441 12455320 Grzybowo na sprzedaż, budynek usługowo - wczasowo- mieszkalny położony w odległości ok. 450 m od morza.Wg. wydanego pozwolenia na budowę : budowa budynku usługowego z mieszkaniem właściciela ( kategoria obiektu budowlanego XVII - Handel , Gastronomia...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 850 000 PLN (3 800 zł/m2)

12
5
750 m2
2011