• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Działki na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Leśna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Leśna

Znaleźliśmy 99 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Szczecin Zachodniopomorskie

15244516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13669700 15244516 Działka pod budowę hal. Teren przemysłowy z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego-zabudowa usługowa, oraz składy i magazyny. Powierzchnia zabudowy do 70%, wysokość do 20 metrów. Media w drodze przy działce. Kształt zbliżony do prostokąta. ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 465 000 PLN

-
-
9900 m2
-
15887013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27773525 15887013 OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI BUDOWLANEJ – SZCZECIN BEZRZECZELokalizacja: Szczecin – BezrzeczePowierzchnia: 1021 m²Opis nieruchomości:Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1021 m², położona w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Bezrzecze w ...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN

-
-
1021 m2
-
15032182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7511646 15032182 Na sprzedaż gotowe do szybkiej zabudowy dwie działki (732 m2 i 263 m2) o łącznej powierzchni , położone w drugiej linii zabudowy na Pogodnie. Działka o mniejszej powierzchni pełni funkcje drogi dojazdowej, przylegającej do ulicy dwukierunkowej.Nieruc...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

800 000 PLN

-
-
995 m2
-
15791360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25990231 15791360 Szanowni Państwoofertą sprzedaży jest grunt o powierzchni ok 7Ha a konkretniej już podzielony geodezyjnie na około 65 działek budowlanych plus drogi wewnętrzne,jest to gotowy projekt kompleksu działek, osiedla mieszkalnego z gotowym projektem i wizua...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

19 990 000 PLN

-
-
70000 m2
-
15506881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20090279 15506881 Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. ( w opracowaniu, projekt pod funkcję zabudowy mieszkaniowej jednorodzi...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN

-
-
3074 m2
-
15744850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25047182 15744850 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Uzbrojenie: Woda na działce, prąd i gaz w drodze. Wymagana...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN

-
-
803 m2
-
15775846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25687038 15775846 Działka budowlana o powierzchni 1293 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Powierzchnia PUM 1050 m2. Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie załatwiania pozwolenia na budowę. 1. Przeznaczenie terenu: zabudo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 000 PLN (1 353 zł/m2)

-
-
1293 m2
-
15705185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24276322 15705185 Gotowiec inwestycyjny !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m².LokalizacjaNieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis a vis przystani jachtowej z widokiem na Odrę, 5 km od Polic.Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy:- 3 budy...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
3778 m2
-
15633611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22898580 15633611 Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 1148m2. w prestiżowej dzielnicy Szczecina. Działka jest w kształcie prostokąta. Ma ona bardzo kameralne usytuowanie zapewniając właścicielom intymność. Dojazd drogą częściowo utwardzoną. Na terenie obow...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 905 680 PLN (1 660 zł/m2)

-
-
1148 m2
-
15482246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19536953 15482246 Do sprzedania działka budowlana położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Warszewie w Szczecinie z dojazdem od ul. Rostockiej. Na zdjęciu nr2 pokazana jest przedmiotowa działka . Jest to czwarta działka od ul. Rostockiej za działką zabudowaną domem.Na...

Szczecin (Warszewo), Rostocka

809 200 PLN (850 zł/m2)

-
-
952 m2
-
15734795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24842761 15734795 Działka o powierzchni 2700 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi głównej położona w Szczecinie Dąbiu.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa; dopuszcza się produkcję, składy, magazyny....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 890 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
15552095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21006467 15552095 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje panujący tam klimat. Działka leżąca na terenach obowiązują...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (499 zł/m2)

-
-
800 m2
-