• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15787292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25924267 15787292 Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle z elegancką i nowoczesną architekturą, oryginalne elewacje, niska zabudowa, przestronny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2014
15848980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26954010 15848980 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko morza. To idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótko i długo...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (16 061 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15704938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24271870 15704938 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- ŚWIETNA LOKALIZACJA- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNIC...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (8 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15682654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23883803 15682654 Na sprzedaż  4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza!!!!!!IDEALNE POD INWESTYCJĘ !!! Główne atuty nieruchomości:- 300 M OD PLAŻY- W POBLIŻU PARK NADMORSKI- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- KILKA MINUT DO CENTRUM- DOSKONAŁA ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (7 471 zł/m2)

4
1
87 m2
1936
15306772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15353745 15306772 Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg !!!Główne atuty nieruchomości:- NISKI CZYNSZ 615 ZŁ- DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM - BLISKOŚĆ SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA- W PEŁNI  URZĄDZONE  I WYPOSAŻONE- OSO...

Kołobrzeg (Millenium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (7 582 zł/m2)

2
1
79 m2
1965
15718524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24552649 15718524 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki !!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA- FUNKCJONALNY ROZKŁAD- PEŁNA INFRASTRUKTURA W OKOLICY- DOSKONAŁA KOMUNIKACJA- SŁONECZNE DWUSTRONNE MIESZKANIE- ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (7 869 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15860896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27187418 15860896 3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na TWOJĄ inwestycję!!!Główne atuty nieruchomości:- DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA, DOBRZE SKOMUNIKOWANA Z POZOSTAŁĄ CZEŚCIĄ MIASTA- CISZA I SPOKÓJ - OSIEDLE...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 140 000 PLN (16 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15730509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781316 15730509 4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu SŁONECZNE TARASY- IDEALNE DLA RODZINY !!!Główne atuty nieruchomości:- NOWOCZESNE OSIEDLE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA, ZALEDWIE KILKA MINUT DO CENTRUM- OG...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (12 484 zł/m2)

4
1
64 m2
2019