• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15700592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24194288 15700592 REZERWACJA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starówce w  Kołobrzegu  !!!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - DO PLAŻY ZALEDWIE 1,5 KM- BLISKOŚĆ PARKU I RZEKI- MIESZKANIE DWUSTRONNE- PO GENERALNYM  REMONCIE- OGÓLNODOSTĘPNY PA...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (8 940 zł/m2)

3
1
67 m2
1992
15856733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27104291 15856733 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- NISKI CZYNSZ 453 ZŁ- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ- DWA BALKONY- ZAMKNIĘTE I MONITOROWANE O...

Kołobrzeg (Osiedle europejskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

4
1
66 m2
2008
15847541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26919571 15847541 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców!!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNICA 7 M2- DUŻY BALKON -...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

360 000 PLN (9 730 zł/m2)

2
1
37 m2
2005
15771931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25596877 15771931 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu CZTERY PORY ROKU !!!Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu w bliskim sąsiedztwie natury i miejskich udogodnień.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15778450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25752111 15778450 3-pokojowe mieszkanie na parterze, idealne dla rodziny 2+2 Kołobrzeg, osiedle Ogrody. Funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje w tym pokój dzienny z wyjściem na duży, słoneczny balkon oraz oddzielna, przestronna kuchnia ...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (8 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1989
15671890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23679559 15671890 Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT SPACEREM OD MORZA- W PEŁNI WYPOSAŻONE- DUŻY TARAS- DO WZIĘCIA OD RĘKI!- CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE - OCENA NA BOOKING...

Kołobrzeg (Uzdrowiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2018
15856094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27083084 15856094 Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą.LOKALIZACJA - Osiedle mieszkaniowe Kołobrzeg Ogrody ul. Chodkiewicza, wybudowane w latach 90 - tych ...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (10 556 zł/m2)

2
1
54 m2
1990
15791219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25986806 15791219 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Fale Bałtyku w Kołobrzegu.Nieruchomość zlokalizowana na parterze w niskim budynku z 2025 roku z monitoringiem oraz windami. Nieruchomość idealna na inwestycje ze względu na lokaliz...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (12 860 zł/m2)

2
1
36.47 m2
2025
15871240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27459367 15871240 Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do dyspozycji strefa wellness: basen wewnętrzny, jacuzzi, sauna...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

3
2
89 m2
2017
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15890033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27867579 15890033 Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- ŚWIEŻO PO REMONCIE- NOWA KUCHNIA W ZABUDOWIE- SŁONECZNE I CIEPŁE MIESZKANIE- BALKON- 15 MINUT SPACEREM DO PLAŻY- ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

3
1
59 m2
2003
15820802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633137 15820802 Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy KołobrzeguNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla mieszkaniowego w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Koł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

555 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2018