• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15627271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22779183 15627271 Cena do negocjacji !!!Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony - wszystko wliczone w cenę nieruchomości.DIVA SPA to nowoczesny h...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

2
-
32 m2
2009
15624523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22705735 15624523 Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m!Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony zachodniej usytuowany na I piętrze w budynku z cichobieżną windą z 20...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (18 387 zł/m2)

1
1
31 m2
2016
15480788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19516984 15480788 Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza.Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA.Lokal umeblowany i wyposażony w standardzie hotelowym ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
-
22 m2
2009
15292268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14949500 15292268 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej modernizacji w 1994 roku.W ostatnich latach przeprowadzono remonty, m.in. u...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15078109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 8998697 15078109 Kołobrzeg na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 84,92 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Starówce.Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na III piętrze w budynku bez windy wybudowanym z cegły w 1987 rokuNa podwórku przed ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

690 000 PLN (8 214 zł/m2)

4
-
84 m2
1987
14853397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3432947 14853397 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrzeskiej starówki. Mieszanie składające się z salonu z aneksem kuchennym,...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

619 000 PLN (16 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1999
14851737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 3396166 14851737 DO NEGOCJACJI !!!ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiazdkowym kompleksie wypoczynkowym ARKA MEDICAL SPA**** z cichobieżną windą...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 199 000 PLN (26 644 zł/m2)

2
-
45 m2
2009
13898623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2205636 13898623 Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow. 88,29 m2.Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w nowoczesnym budynku o charakt...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (14 527 zł/m2)

3
-
55 m2
2011
12872510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 1183653 12872510 Kołobrzeg - Starówka ul. Łopuskiego na sprzedaż bardzo ładne i funkcjonalne 3 pok. mieszkanie o pow. 81 m2, położone na II piętrze w IV piętrowym budynku, bez windy wybudowanym z cegły w 1996 rok. Mieszkanie rozkładowe z układem okien zachodnio-półno...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

729 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
81 m2
1996
14806618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 202660 14806618 Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 mObiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza. W obiekcie znajduje się, m.in. strefa relaksu: basen, sauna, kawia...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

718 803 PLN (21 782 zł/m2)

2
-
33 m2
2018
14701498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 165264 14701498 Do morza tylko 500 m2.Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem o pow. ok. 30 m2 Łączna pow. wszystkich pomieszczeń wynosi 89,50 m2Apartame...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 100 000 PLN (19 298 zł/m2)

2
-
57 m2
2012