• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15703461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24252057 15703461 Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany i wyposażony (wszystko pozostaje i jest wliczone w cenę nieruchomośc...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (14 848 zł/m2)

1
-
33 m2
2008
15699851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24176054 15699851 Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku podatku PCC. W tym budynku apartamentowym mamy kilka lokali do ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

993 976 PLN (16 295 zł/m2)

3
1
61 m2
2024
15660080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23456663 15660080 Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja i klatka schodowa kilka lat temu po remoncie, ocieplony, Posesja zamknięta , z...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (9 241 zł/m2)

2
1
54 m2
1975
15597798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22124099 15597798 Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 rMieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi panoramicznymi oknami, nowocześnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie mieści się w cic...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (12 115 zł/m2)

2
1
52 m2
2001
15519594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20365537 15519594 Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z windą 2022 r Baltic Marina Residence znajduje się w zachodniej części Koł...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (19 118 zł/m2)

2
-
34 m2
2022
15430363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18379950 15430363 Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze w budynku z cichobieżną windą 2017 r. Lokal położony jest na zamkniętym i ch...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

660 000 PLN (17 838 zł/m2)

2
-
37 m2
2017
15363800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16869236 15363800 Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2.Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku.W budynku zamontowano cichobieżne windy, które docierają na wszystkie kondygnacje ł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

611 100 PLN (14 212 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
14996718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 6361459 14996718 Wyjątkowa lokalizacja to duży atut tej nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Kołobrzeskiej Starówce, z pięknym widokiem na Katedrę.Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 69,80 m2 usytuowane ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

695 000 PLN (10 072 zł/m2)

3
-
69 m2
1999
14502041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 32578 14502041 Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !!Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można przerobić na 2 pokojowy.Lokal jest kompletnie umeblowany i wyposażony a to ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

1
-
36 m2
2009
15765589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25475776 15765589 Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku apartamentowo-wy...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

685 000 PLN (17 564 zł/m2)

2
1
39 m2
2019
15735864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24862474 15735864 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 roku z windą w Kołobrzegu przy ulicy koszalińskiej na osiedlu CZTERY PORY...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

590 000 PLN (15 128 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15734206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24815299 15734206 Kołobrzeg - wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie w samym sercu miasta, tuż przy zabytkowych uliczkach Starego Miasta z widokiem na Katedrę.Na wyciagnięcie ręki liczne restauracje, kawiarnie, punkty handlowo-usługowe, zabytki oraz pełna infrastruktura u...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

760 000 PLN (14 902 zł/m2)

2
1
51 m2
1999