• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15787292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25924267 15787292 Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle z elegancką i nowoczesną architekturą, oryginalne elewacje, niska zabudowa, przestronny ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2014
15848980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26954010 15848980 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z pięknym, prywatnym ogródkiem o pow. 25 m². Położona przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu w spokojnej, dobrze skomunikowanej części miasta i blisko morza. To idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótko i długo...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (16 061 zł/m2)

1
1
33 m2
2011
15704938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24271870 15704938 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców !!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- ŚWIETNA LOKALIZACJA- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNIC...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (8 254 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15682654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23883803 15682654 Na sprzedaż  4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza!!!!!!IDEALNE POD INWESTYCJĘ !!! Główne atuty nieruchomości:- 300 M OD PLAŻY- W POBLIŻU PARK NADMORSKI- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- KILKA MINUT DO CENTRUM- DOSKONAŁA ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (7 471 zł/m2)

4
1
87 m2
1936
15306772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15353745 15306772 Wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy w samym centrum miasta Kołobrzeg !!!Główne atuty nieruchomości:- NISKI CZYNSZ 615 ZŁ- DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM - BLISKOŚĆ SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKA- W PEŁNI  URZĄDZONE  I WYPOSAŻONE- OSO...

Kołobrzeg (Millenium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (7 582 zł/m2)

2
1
79 m2
1965
15718524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24552649 15718524 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki !!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA- FUNKCJONALNY ROZKŁAD- PEŁNA INFRASTRUKTURA W OKOLICY- DOSKONAŁA KOMUNIKACJA- SŁONECZNE DWUSTRONNE MIESZKANIE- ...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

480 000 PLN (7 869 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15860896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27187418 15860896 3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na TWOJĄ inwestycję!!!Główne atuty nieruchomości:- DOSKONAŁA LOKALIZACJA - DZIELNICA ZACHODNIA, DOBRZE SKOMUNIKOWANA Z POZOSTAŁĄ CZEŚCIĄ MIASTA- CISZA I SPOKÓJ - OSIEDLE...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 140 000 PLN (16 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2017
15700592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24194288 15700592 REZERWACJA Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Starówce w  Kołobrzegu  !!!!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - DO PLAŻY ZALEDWIE 1,5 KM- BLISKOŚĆ PARKU I RZEKI- MIESZKANIE DWUSTRONNE- PO GENERALNYM  REMONCIE- OGÓLNODOSTĘPNY PA...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (8 940 zł/m2)

3
1
67 m2
1992
15856733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27104291 15856733 Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- NISKI CZYNSZ 453 ZŁ- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- FUNKCJONALNY UKŁAD POMIESZCZEŃ- DWA BALKONY- ZAMKNIĘTE I MONITOROWANE O...

Kołobrzeg (Osiedle europejskie) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

4
1
66 m2
2008
15847541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26919571 15847541 Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców!!!Główne atuty nieruchomości:- MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW- CICHA I SPOKOJNA OKOLICA- DWUSTRONNE MIESZKANIE- PRZYNALEŻNA PIWNICA 7 M2- DUŻY BALKON -...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

360 000 PLN (9 730 zł/m2)

2
1
37 m2
2005
15771931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25596877 15771931 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu CZTERY PORY ROKU !!!Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu w bliskim sąsiedztwie natury i miejskich udogodnień.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15778450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25752111 15778450 3-pokojowe mieszkanie na parterze, idealne dla rodziny 2+2 Kołobrzeg, osiedle Ogrody. Funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje w tym pokój dzienny z wyjściem na duży, słoneczny balkon oraz oddzielna, przestronna kuchnia ...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (8 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1989