• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15671890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23679559 15671890 Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT SPACEREM OD MORZA- W PEŁNI WYPOSAŻONE- DUŻY TARAS- DO WZIĘCIA OD RĘKI!- CICHE I SPOKOJNE OSIEDLE - OCENA NA BOOKING...

Kołobrzeg (Uzdrowiska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2018
15791219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25986806 15791219 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Fale Bałtyku w Kołobrzegu.Nieruchomość zlokalizowana na parterze w niskim budynku z 2025 roku z monitoringiem oraz windami. Nieruchomość idealna na inwestycje ze względu na lokaliz...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (12 860 zł/m2)

2
1
36.47 m2
2025
15871240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27459367 15871240 Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do dyspozycji strefa wellness: basen wewnętrzny, jacuzzi, sauna...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

3
2
89 m2
2017
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15890033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27867579 15890033 Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości:- ŚWIEŻO PO REMONCIE- NOWA KUCHNIA W ZABUDOWIE- SŁONECZNE I CIEPŁE MIESZKANIE- BALKON- 15 MINUT SPACEREM DO PLAŻY- ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

3
1
59 m2
2003
15820802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633137 15820802 Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy KołobrzeguNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla mieszkaniowego w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Koł...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

555 000 PLN (15 857 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15889632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856559 15889632 Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku z wielkiej płyty z windą, który liczy sobie 11 pięter.Główne atuty nierucho...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

449 000 PLN (9 354 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15854210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071838 15854210 Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON PONAD 12 m² Z WIDOKIEM NA KATEDRĘ WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA WYKUPIONE MIE...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15767284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25522014 15767284 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości:CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA12 MINUT OD SZEROKIEJ, PIĘKNEJ PLAŻYZAMKNIĘTY TERENOSIEDLE CHRONIONEBASEN ODKRYTY NA TERENIE OSI...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15878379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594894 15878379 Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m², usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- NOWE BUDOWNICTWO 2024 wysoki standard, gotowe do zamieszkania- DUŻY BALK...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
15873992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27517892 15873992 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad morzem. GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- tylko ok. 500-700 m do morza i plaży ...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (15 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15870747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438460 15870747 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- funkcjonalny układ 3 pokoi- mieszkanie po remoncie goto...

Kołobrzeg (Słowiańska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
54 m2
1970