• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Rynkowa

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rynkowa

Znaleźliśmy 928 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Szczecin Zachodniopomorskie

15893486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27912277 15893486 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz kl...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 794 zł/m2)

3
1
63 m2
2010
15883601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675317 15883601 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego i zadbanego osiedla mies...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (12 327 zł/m2)

1
1
33.99 m2
2021
15883074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673644 15883074 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców),2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie Uniwersyteckim. Mieszkanie świetnie usytuowane, na terenie spokojne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (10 357 zł/m2)

2
1
38.14 m2
1986
15883197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673643 15883197 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),3. pokojowe mieszkanie (2. poziomy), usytuowane na 2. piętrze niskiego budynku z 2005 roku. Lokal położony w doskonałej lokalizacji, na terenie spokojnego osiedla mieszka...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

667 000 PLN (9 896 zł/m2)

3
1
67.4 m2
2025
15883710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675429 15883710 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930
15883031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673291 15883031 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15548513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20914283 15548513 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 161 m2. Mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy przy ulicy 5 Lipca, składające się z czterech pokoi w tym jeden o powierzchni ponad 40 m2,przestronnej łazienki wypos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 000 PLN (8 678 zł/m2)

4
2
161.33 m2
1930
15883171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673589 15883171 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni ok 63m2 znajdują się 3 rozkładowe pokoje o pow: ok. 18, 13, 11m2, kuchnia ok. 8m2, oddzielnie łazienka i wc oraz ok 4m2 przedpokój w kwadracie. Z salonu jes...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (8 873 zł/m2)

3
1
63 m2
1993
15893666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915775 15893666 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 824 zł/m2)

3
-
85 m2
1910
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020
15707059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24312559 15707059 Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego typu Vaillant ,we wszystki...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (4 866 zł/m2)

2
1
82 m2
1962
15884363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27699813 15884363 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m² położonym na prestiżowym Warszewie (Wzgórza Warszewskie) w Szczecinie.To idealna nieruchomość dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących dużą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

928 000 PLN (9 674 zł/m2)

4
-
95.93 m2
2007