• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kolobrzeg

Znalezionych ofert: 470

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15850538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26998482 15850538 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej.Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego spaceru znajduje się centrum miasta (ok. 500 m od kołobrzeskiej S...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

620 000 PLN (10 164 zł/m2)

2
1
61 m2
2003
15856094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27083084 15856094 Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą.LOKALIZACJA - Osiedle mieszkaniowe Kołobrzeg Ogrody ul. Chodkiewicza, wybudowane w latach 90 - tych ...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (10 556 zł/m2)

2
1
54 m2
1990
15871240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27459367 15871240 Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do dyspozycji strefa wellness: basen wewnętrzny, jacuzzi, sauna...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (8 978 zł/m2)

3
2
89 m2
2017
15889846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim Kołobrzeg Centrum 27862465 15889846 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek. Mieszkanie o powierzch...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 250 000 PLN (13 299 zł/m2)

3
2
93.99 m2
2026
15861640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208664 15861640 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,29 m2, położone na II piętrze w nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu w Podczelu.Odległość do morza ok. 1,5 kmMieszkanie dwustronne z północno- południowym układem okien zlokalizowane w cichej spokojnej okolicy....

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15761801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25394282 15761801 DIUNE HOTEL 5***** w Kołobrzegu na sprzedaż klimatyzowany apartament o pow. 40,78 m2 z znajdujący się na I piętrze w kompleksie hotelowym z widokiem na morze.Wyjątkowa lokalizacja zaledwie 20 metrów od plaży, wysoki standard wykończenia i wyposażenia...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

930 000 PLN (23 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2012
15889710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż - NOWA KOMFORTOWA INWESTYCJA KOŁOBRZEG CENTRUM 27859007 15889710 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek.Mieszka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 200 000 PLN (14 916 zł/m2)

4
2
80.45 m2
2026
15231358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży ul. Jedności Narodowej 13376108 15231358 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu - ul. Jedności Narodowej, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedp...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej 29

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950