• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Kolobrzeg

Znalezionych ofert: 469

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15895179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27960624 15895179 Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z balkonem położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Artyleryjskiej (Osiedle Jarzębina Czerwona). Lokal w pełni wykończony z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w bardzo dobrej jakości sprzęt, g...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15814623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26635618 15814623 Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km !Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. KupieckaMIESZKANIENa sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61 m, położone na 1. piętrze w budynku 10-pięt...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15895141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27959968 15895141 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu – przy ul. Wylotowej, zaledwie ok. 5 minut spacerem od plaży i morza....

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

429 900 PLN (10 485 zł/m2)

2
1
41 m2
2008
15890032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27867580 15890032 Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu, w dzielnicy Podczele na osiedlu strzeżonym Feniks. Ta nieruchomość oferuje 2 p...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

540 000 PLN (14 595 zł/m2)

2
1
37 m2
2017
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (9 808 zł/m2)

2
1
52 m2
1992
15847540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26919569 15847540 Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza!! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na zieleń, idealna opcja na Twoje wakacyjne mieszkanie lub inwestyc...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

569 000 PLN (16 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15745819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25065572 15745819 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kołobrzeg, ul. Unii LubelskiejGotowe do zamieszkania. Gotowe do zarabiania. W miejscu, które klienci naprawdę wybierają.Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, ...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

549 000 PLN (12 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1970
15745789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25065570 15745789 Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026!2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrzePowierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy - wschód o powierzchni 10.02 m2Wild Pearl to prawdziwa perł...

Kołobrzeg (Solne zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

673 952 PLN (18 215 zł/m2)

1
1
37 m2
2025