• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 929

15895004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27955923 15895004 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego W OKAZYJNEJ CENIE, znajdującego się w dzielnicy Gumieńce przy ulicy Hrubieszowskiej Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z ogromnym potencjałem, znajdujące się na czwartym pięt...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (4 914 zł/m2)

6
2
152.41 m2
1995
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (12 752 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1972
15883601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675317 15883601 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone - 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego bloku z 2021 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego i zadbanego osiedla mies...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (12 327 zł/m2)

1
1
33.99 m2
2021
15883074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673644 15883074 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców),2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie Uniwersyteckim. Mieszkanie świetnie usytuowane, na terenie spokojne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (10 357 zł/m2)

2
1
38.14 m2
1986
15882630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671277 15882630 Możliwy zakup przez Obywateli spoza UE.Szukasz słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z przestrzenią za oknami? Gumieńce os. Reda. Jedna z najchętniej wybieranych części miasta. Lokal znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku. Na łączną po...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (10 496 zł/m2)

2
1
53.26 m2
1980
15894283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27938312 15894283 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),urządzone i wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku.Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Królewicza Kazimierza ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

415 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
45.8 m2
1982
15886906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27771309 15886906 Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku,wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025 roku. Standard nieruchomości - bardzo dobry - lokal wykończony mater...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

669 000 PLN (18 968 zł/m2)

2
1
35.27 m2
2025
15883322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674872 15883322 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),komfortowo wykończone i wyposażone , 3. pokojowe mieszkanie,usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 1986 roku - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, na tereni...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

622 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
53 m2
1987
15883553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27675244 15883553 Na sprzedaż nowoczesny apartament z balkonem typu studio,usytuowany na 3. piętrze prestiżowej inwestycji apartamentowca Hanza Tower z 2022 roku. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, w samym centrum miasta. Standard nieruchomości - bardzo do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 900 PLN (14 873 zł/m2)

1
1
30.25 m2
2022
15882719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673184 15882719 Na sprzedaż własnościowe,jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji Szczecina, na terenie nowoczesnego osiedla mieszkalnego, zn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
1
66.52 m2
2011