• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin

Znalezionych ofert: 911

15889407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849873 15889407 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,9 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – na osiedlu Turzyn. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia lub stabilnej inwestyc...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
32.9 m2
-
15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15760023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25349349 15760023 Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na parterze na osiedlu Majowym.Idealna oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko- sklepy, szkoły czy przedszkola.Na powierzchnię 63,6 mkw. składają się:- salo...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 418 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1980
15883125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673528 15883125 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.4 pokojowe rozkładowe mieszkanie z ekspozycja na dwie strony świata wschód od strony trzech sypialni, zachód od strony salonu i kuchni zlokalizowane na PARTERZE niskiego bloku z lat 80-tych.Na powierzchnię ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 845 zł/m2)

4
2
81.4 m2
1985
15853596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27053250 15853596 Idealna propozycja dla zwolenników ścisłego Centrum miasta.Zapraszam do zakupu 2 przestronnych pokoi o powierzchni 57,64m2, a w tym:- przedpokoju,- 2 rozkładowych pokoi,- kuchni,- łazienki z oknem i wanną.Mieszkanie znajduje się przy al. Piłsudskieg...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 963 zł/m2)

2
1
57.64 m2
1921
15883547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675237 15883547 Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 76,2 m² z osobną kuchnią, balkonem od strony wschodniej.Lokal znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z dwiema cichobieżnymi windami.Lokalizacja:ul. Rydla, dzielnica Słoneczne, Szczecin.Spokojna, zi...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (7 861 zł/m2)

4
1
76.2 m2
1970
15603118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22248520 15603118 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na III piętrze, zlokalizowane w pobliżu Jasnych Błoni oraz blisko Urzędu Miasta. Nd mieszkaniem znajduje się zaadaptowany strych. Mieszkanie słoneczne . Składa się z przestronnego salonu , z którego je...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 000 PLN (6 213 zł/m2)

2
1
64.7 m2
1910
15883175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673597 15883175 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,6 m², położone na 4. piętrze w budynku przy al. Wyzwolenia, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny, co sprawia, że dobrze sprawdzi się zarówno do zamieszkania,...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 064 zł/m2)

4
1
73.61 m2
1900
15889909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863508 15889909 Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum osiedla Dąbie. Budynek z 1993 roku z wielkiej płyty i pustaków.Na powierzchnię 53 m2 składają się:salon ok. 20 m2 (z salonu wyjście na balkon 9 m2)pokój ok. 13 m2 widna kuchnia ok. 10 m2 pr...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (9 792 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15889908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27863507 15889908 Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,90 m², położone na szóstym piętrze wysokiego bloku (lata 70.) przy ul. Krasińskiego w Szczecinie.To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz wygodny układ pomieszczeń z o...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

359 000 PLN (9 472 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1975
15823536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619309 15823536 Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Stanisława Żółkiewicza. Wejście do lokalu prowadzi od dziedzińca, co zapewnia większy spokój i prywatność. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu — idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (6 716 zł/m2)

2
1
62.54 m2
1910
15562052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21370578 15562052 Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal stawu Brodowskiego. Na powierzchnię 47,77 m2 składa się: salon z wyjściem n...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (10 237 zł/m2)

2
1
47.77 m2
1975