• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Centrum Niepodleglosci

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Niepodleglosci

Znaleźliśmy 225 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Centrum Szczecin Zachodniopomorskie

15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15883019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673255 15883019 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ duże okna do podłogi – mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne ✔ przestronny salo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

637 000 PLN (11 477 zł/m2)

2
1
55.5 m2
2012
15857085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27113306 15857085 Stylowe mieszkanie w kamienicy - po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie 2-pokojowe o funcjonalnym, rozkładowym układzie pomieszczeń.Lokal został wykończony z dbałością o detale, przy użyciu ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN (9 949 zł/m2)

2
1
70.26 m2
1930
15883217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673682 15883217 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 500 PLN (10 969 zł/m2)

2
1
40.98 m2
2026
15883093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673681 15883093 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

442 600 PLN (11 294 zł/m2)

2
1
39.19 m2
2026
15882647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671295 15882647 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilk...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

355 600 PLN (11 419 zł/m2)

2
1
31.14 m2
2026
15426773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18311473 15426773 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,11 m2 w sercu miasta! Mieszkanie idealne jako inwestycja na wynajem lub mieszkanie dla singla.Przedstawiam na sprzedaż kawalerkę w kamienicy wykonaną w 2018 jako adaptacja poddasza. Mieszkanie znajduje się w pob...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

310 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
31 m2
1900
15814738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591013 15814738 Kawalerka 29 m² – ul. Kujawska Na sprzedaż kawalerka 29 m² na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z ustawnego pokoju, widnej kuchni i łazienki z prysznicem. Wymaga odświeżenia lub lekkiego remontu, dzię...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 862 zł/m2)

1
1
29 m2
1980
15862024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27221057 15862024 Na sprzedaż klimatyczna kawalerka w centrum Szczecina blisko CH Turzyn.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,58 m2 ( pow. użytkowa 31,61 m2)- pokój z aneksem kuchennym 21,93 m2-łazienka -3,24 m2 -przedpokój -6,44 m2.Mieszkanie klimatyczne , z wieży...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

402 380 PLN (11 000 zł/m2)

1
-
36.58 m2
1920
15268142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14292269 15268142 Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum przy ul. Bolesława Śmiałego w kamienicy na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,00 m2 składa się z:Na metraż 58 m2 składa się :- salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią 15,55 ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (7 914 zł/m2)

3
-
58 m2
1920
15645932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23210799 15645932 Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w samym centrum Szczecina w odnowionej kamienicy.Nieruchomość:- 42,23 m2 powierzchni użytkowej- 57,92 m2 powierzchni całkowitej- 3 pokoje- dwa poziomy- 4 piętro z 4- łazienka zr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 869 zł/m2)

3
1
42.23 m2
1935