• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie Szczecin Niebuszewo

Znalezionych ofert: 73

15606506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22326820 15606506 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72 m2 położone na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy nieopodal Ogrodu Dendrologicznego im. Stefana Kownasa na Niebuszewie.Mieszkanie składa się :-pokój dzienny z działającym kominkiem o powierzchni ok. 20 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (7 656 zł/m2)

3
1
71.84 m2
1903
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Na powierzchnię mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 900 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1972
15883047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673588 15883047 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby z poza Unii Europejskiej.Na metraż 59 m...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (9 576 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15482905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19553177 15482905 TYLKO U NAS !!!MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OSOBY SPOZA UNII EUROPEJSKIEJ !!!Mieszkanie położone w dzielnicy Niebuszewo, idealne dla osób ceniących spokojne otoczenie oraz szybki dojazd do centrum miasta. Idealne dla rodziny z dziećmi lub inwestycję.Lokal...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 401 zł/m2)

3
-
69.13 m2
1980
15883526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675214 15883526 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w szczecińskiej dzielnicy niebuszewo.Lokal położony jest na wysokim parterze w kamienicy, z oknami wychodzącymi na podwórko (wschód).Na powierzchnię nieco ponad 43m2 s...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 427 zł/m2)

2
1
43.06 m2
1900
15896120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27969138 15896120 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Rodziewiczówny. Lokal jest gotowy do zamieszkania – idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie sk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (10 541 zł/m2)

3
1
50.28 m2
1960
15895011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27956005 15895011 Oferta ograniczona czasowo!!!Na sprzedaż własnościowe 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na parterze niskiego bloku, świetnie zlokalizowane na terenie śródmieścia.Budynek zadbany, ocieplony, teren przyległy zagospodarowany, dookoła skwery i teren...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

329 000 PLN (12 752 zł/m2)

1
1
25.8 m2
1972
15894283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27938312 15894283 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców),urządzone i wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku.Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Królewicza Kazimierza ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

415 000 PLN (9 061 zł/m2)

2
1
45.8 m2
1982
15882951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673382 15882951 Na sprzedaż własnościowe,komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze bloku z windą - stan idealny!Mieszkanie świetnie zlokalizowane, mieszczące się przy ulicy Niemcewicza w Szczecinie.Doskonały dost...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 900 PLN (11 422 zł/m2)

3
1
47.27 m2
1976
15895297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961777 15895297 Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 3. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, do zamieszkania lub do lekkiego odświeżenia w zależności od potrzeb i prefer...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

410 000 PLN (10 513 zł/m2)

2
-
39 m2
2010
15894141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931647 15894141 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,63 m² z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Naruszewicza (tuż obok pętli Kołłątaja). Lokal ma świetny układ (3 niezależne pokoje i osobna kuchnia), dzięk...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

444 000 PLN (7 704 zł/m2)

3
-
57.63 m2
1940
15883941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27686681 15883941 Polecamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na 2. piętrze dwupiętrowej kamienicy.Na powierzchni ponad 41m2 znajdują się duży salon, sypialnia, kuchnia i łazienka. W pokojach na podłogach panele, ściany malowane. Łazienka z oknem. Kuchnia z ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

369 000 PLN (8 920 zł/m2)

2
1
41.37 m2
1900