• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 759

15882905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27673278 15882905 Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m², położony w doskonałej lokalizacji na Pogodnie w Szczecinie.Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania dla rodziny, jak i na cele działalności...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
2
160 m2
1980
15896737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27988038 15896737 Na wynajem słoneczne, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m², położone przy ul. Uczniowskiej w Płoni.Lokal znajduje się na parterze w nowym bloku, posiada balkon. Mieszkanie składa się z salonu oraz dwóch sypialni, oddzielnej na...

Szczecin (Płonia) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 650 PLN (40 zł/m2)

3
1
67 m2
2023
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15882617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671264 15882617 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15851886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27022612 15851886 Do wynajęcia oferujemy komfortowy apartament o powierzchni ponad 100 m2 z tarasem ponad 30m2 w budynku z windą.Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze z wystawą okien od strony południowo-wschodniej. Z tarasu widok na park i rzekę. Na powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 300 PLN (62 zł/m2)

3
2
101.16 m2
2002
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15819845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26597167 15819845 Do wynajęcia gabinety w zadbanym, funkcjonalnym lokalu przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Całość została podzielona na 4 niezależne gabinety. Jeden z nich jest obecnie wynajmowany przez stylistkę paznokci, pozostałe są dostępne od zaraz.Lokal jest objęt...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (111 zł/m2)

11
-
9 m2
2005
15190964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12136801 15190964 Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 19,63 m2.Wejście bezpośrednio z ulicy.Duża szklana witryna z roletami antywłamaniowymi.Na podłodze na całej powierzchni terakota, ściany malowane. Pomieszczenie wysokie - 4,70 m.Opłaty:* czynsz najmu 1.400,-P...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (71 zł/m2)

1
-
19.63 m2
1930
14786290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 32590 14786290 Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych oraz mieszkalno - pensjonatowych, ok. 1500 m od morza.Budyn...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15896622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27984068 15896622 Super lokal użytkowy zlokalizowany w centrum miasta, w odnowionej komercyjnej kamienicy. Budynek po kapitalnym remoncie z piękną elewacją, bardzo dobrze utrzymany w środku (części wspólne). Dla wygody użytkowników wyższych pięter zainstalowana jest w...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 300 PLN (62 zł/m2)

11
-
134 m2
2004
15823009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641665 15823009 Do wynajęcia lokal o pow. ok. 60m2, położony na parterze w galerii handlowo-usługowej z parkingiem. Bezpośrednio przy głównej drodze, w pobliżu Biedronki i Netto.  Lokal składa się z sali obsługi około 58m2 i zaplecza soc...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
1
60 m2
2013