• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 952

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15896274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27974848 15896274 Do sprzedaży prezentowana jest nieruchomość gruntowa w użytkowaniu wieczystym zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni 921,74 m2, położona w miejscowości Dębno przy ul. Adama Mickiewicza 34. W skład nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 13 ...

Dębno (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

1 650 000 PLN (1 790 zł/m2)

1
-
921.74 m2
-
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Na powierzchnię mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 900 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980
15888194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27806499 15888194 Na sprzedaż przytulna kawalerka z ogródkiem – Szczecin ZdrojeOferujemy na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,80 m², położoną na parterze budynku z 2000 roku, w spokojnej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

400 000 PLN (12 579 zł/m2)

1
1
31.8 m2
2000
15752113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25153053 15752113 Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ok. 143 m2 posadowiony na działce o pow. 489m2 Dom składa się z następujących pomieszczeń :Parter : korytarz , 3 ustawne , ładnie doświetlone pokoje ,kuchnia ,łazienka z wc , Schody Piętro : 2 pokoje ,kuchnia ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
-
160 m2
-
15853338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27047820 15853338 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat siedemdziesiątych XX wieku. W pobliżu znajdziemy typową osiedlową infrastr...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

309 000 PLN (9 987 zł/m2)

1
1
30.94 m2
1979
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005