• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 143

15887012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773504 15887012 Na sprzedaż działka o powierzchni 1505 m2, zabudowana domem jednorodzinnym w stanie surowym zamknietym, położona w miejscowości Pustary, 10 km od Kołobrzegu, 6 km od drogi ekspresowej. Dom 2 kondygnacyjny, ocieplony, Na I kondygnacji słoneczny salon,...

Świelubie (Pustary) (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

480 000 PLN (2 945 zł/m2)

5
2
163 m2
2026
14237792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 106417 14237792 Do sprzedaży nieruchomość, z widokiem na rozlewisko Odry, składająca się z:dwóch sąsiadujących ze sobą, bardzo ładnie zagospodarowanych działek, o łącznej powierzchni 1100 m2, z zabudowaniami, które stanowią: 1. dom mieszkalny o pow. użytkowej ok. ...

Stary Kostrzynek (Zachodniopomorskie, gm. Cedynia)

999 000 PLN (1 833 zł/m2)

7
3
545 m2
1930
15823711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671145 15823711 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta na wyłączność!Przestronny i bardzo oryginalny dom położony na dużej działce o powierzchni 4075 m² z prywatnym stawem.Dom wybudowany wg indywidualnego projektu jest idealnie wpasowany w otoczenie-z wy...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

990 000 PLN (5 562 zł/m2)

7
2
178 m2
1996
15890035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27867583 15890035 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA NAD MORZEM MRZEŻYNOGŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- DOSKONAŁA LOKALIZACJA KILKA MINUT SPACEREM OD PLAŻY- GOTOWY OBIEKT PENSJONATOWY Z 18 POKOJAMI- 19 ŁAZIENEK FUNKCJONALNY UKŁAD POD WYNAJEM- 4 KONDYGNACJE ORAZ OK. 45...

Mrzeżyno (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

2 500 000 PLN (5 507 zł/m2)

12
15
454 m2
1978
15762960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25415484 15762960 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego domu położonego na nowo powstającym osiedlu w gminie Stargard.Nieruchomość położona jest w m. Poczernin, na granicy z gminą Maszewo, ok. 20 km od Stargardu, 12 km od Maszewa, 20 km od Szczecin-Dąbia, ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

995 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
85.22 m2
2024
15843699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26944131 15843699 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, Sławno, ul. Tuwima, 868.000, - PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce o numerze ewidenc...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

868 000 PLN (6 430 zł/m2)

8
1
135 m2
1992
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15493489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 19787998 15493489 Na sprzedaż, kompleks 3. domków letniskowych nad morzem, Jezierzany. ul. Letniskowa, 1.288.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.benKu-Oov61z4 Na sprzedaż kompleks 3. domków letniskowych położonych zaledwie 200 m od jeziora Wicko i 2500 m od mor...

Jezierzany (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

1 288 000 PLN (13 417 zł/m2)

9
1
96 m2
-
15884334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27699267 15884334 Nowoczesny bliźniak na pograniczu Mierzyna i Szczecina – gotowa baza do wykończenia + dodatkowy pokój. Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość jest częściowo przygotowana do wykoń...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

829 000 PLN (11 203 zł/m2)

5
2
74 m2
2025
15845246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26858529 15845246 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15882598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27671246 15882598 Bliźniak z ogromnym potencjałem – 3 niezależne mieszkania 483 m² Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 483,58 m² (użytkowa 404,67 m²), położony na płaskiej, prostokątnej ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 180 000 PLN (6 576 zł/m2)

8
4
483.58 m2
2008
15700924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24205112 15700924 Dom do remontu na dużej działce,na przedmieściach Węgorzyna, blisko centrumJeżeli szukasz domu wolnostojącego, do własnej aranżacji i wykończenia, na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym, niedużym miasteczku na malowniczym Pojezierzu ...

Węgorzyno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

379 000 PLN (2 106 zł/m2)

5
-
180 m2
1938