• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na wynajem Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 27

15871415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27469192 15871415 Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce.To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą jako biuro, kancelaria, siedziba firmy.Dużym atutem jest położenie w bardzo cichej i spokoj...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 000 PLN (28 zł/m2)

6
2
363 m2
2025
14786290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 32590 14786290 Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych oraz mieszkalno - pensjonatowych, ok. 1500 m od morza.Budyn...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15882905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27673278 15882905 Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 160 m², położony w doskonałej lokalizacji na Pogodnie w Szczecinie.Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania dla rodziny, jak i na cele działalności...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
2
160 m2
1980
15868615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27386940 15868615 Wyjątkowy dom z historią na malowniczej działce - osada Lipie, gm. Wałcz Na wynajem lub sprzedaż prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie - dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym, usytuowany na działce o powierzchni 1316 m&sup2...

Laski Wałeckie (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

1 800 PLN (12 zł/m2)

3
1
152 m2
1880
15814948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 26626819 15814948 Oferujemy do wynajęcia od (01 marca ) skrajny dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia - 122 m2. Rok budowy 2022. Na dole znajduje się kuchnia z meblami i sprzętem AGD (zmywarka lodówka płyta indukcyjna oraz piekarnik) salon z jadalnią, garaż, kotło...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 000 PLN (58 zł/m2)

4
2
120 m2
2022
15568931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 21531026 15568931 Oferujemy do wynajęcia od (01 marca ) skrajny dom w zabudowie szeregowej. Powierzchnia - 122 m2. Rok budowy 2022. Na dole znajduje się kuchnia z meblami i sprzętem AGD (zmywarka lodówka płyta indukcyjna oraz piekarnik) salon z jadalnią, garaż, kotło...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

7 000 PLN (58 zł/m2)

4
2
120 m2
2022
15707489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24321384 15707489 Do wynajęcia budynek położony w Kobylance przy głównej drodze (w pobliżu S10) o powierzchni 254 m2. Czynsz 6500 zł. (nie ma Vatu) + media: gaz, prąd, woda, śmieci. Kaucja. Obiekt nadaje się na działalność noclegową, punkt przedszkolny, działalność m...

Kobylanka (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

6 500 PLN (26 zł/m2)

9
-
254 m2
2011
13345216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 1636558 13345216 Dom zlokalizowany w Gryficach miasto powiatowe ze świetnym wypadem nad morze oraz do Szczecina i Koszalina. Znajduje się w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza. Wynajem możliwy od zaraz! Budynek składa się z dwóch kondy...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

14 000 PLN (88 zł/m2)

3
-
160 m2
2011
12434856 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 767931 12434856 Dom zlokalizowany w Gryficach miasto powiatowe ze świetnym wypadem nad morze oraz do Szczecina i Koszalina. Znajduje się w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza. Wynajem możliwy od zaraz! Budynek składa się z dwóch kondy...

Gryfice (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

14 000 PLN (88 zł/m2)

3
-
160 m2
2011
15601268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22213618 15601268 Na wynajem dom pensjonatowy 10 pokojowy o powierzchni 185m2 w Stepnicy przy samej plaży Zalewu Szczecińskiego. Dom dwupiętrowy (trzy poziomy) wybudowany w technologii murowanej w 2000r. W skład domu wchodzą: Parterprzyziemie łączna powierzchnia ...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

12 500 PLN (68 zł/m2)

10
5
185 m2
2000
14597611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 147053 14597611 Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000złm +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzewo. Obecnie dom jest remon...

Węgorzyno (Cieszyno) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

10 000 PLN (42 zł/m2)

5
-
240 m2
1940
15883222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27673691 15883222 Mierzyn – 4 pokoje z ogródkiem 2 miejsca postojowe Bez czynszu Pompa ciepłaNa wynajem przestronny, komfortowy dom położony w miejscowości Mierzyn przy ul. Długiej, w budynku w zabudowie bliźniaczej. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, ...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

6 800 PLN (86 zł/m2)

4
-
78.76 m2
2025