• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 139

15883549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27675240 15883549 Powstaje nowa inwestycja w samym centrum Tanowa Domy z zabudowie bliźniaczej z garażem oraz ogródkami przy ulicy Szczecińskiej.Docelowo inwestycja składać się będzie z czterech domów położonych na dwóch działkach (1 i 2) w zabudowie szeregowej po ...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

969 000 PLN (8 006 zł/m2)

5
2
121.04 m2
2026
15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce na której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum S...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15720915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24595215 15720915 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

689 000 PLN (6 264 zł/m2)

4
2
110 m2
2022
15865110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27288852 15865110 Dom wolnostojący 153 m² działka 1455 m² po generalnym remoncie Darż blisko Szczecina i GoleniowaNa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 153 m², położony na dużej działce 1455 m² w spokojnej miejscowości Darż. Nieruchom...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

1 150 000 PLN (7 516 zł/m2)

6
5
153 m2
2024
15884145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695759 15884145 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15796748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26127807 15796748 Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie.Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2 .Na powierzchnię całkowitą domu ok. 350 m2 (172,6 m2 powierzchni użyt...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
3
350 m2
1926
15737031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882886 15737031 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15737035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24882889 15737035 Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości bardzo urokliwa, w pobliżu zabudowa domków jednorodzinnych. Bardzo dobrze...

Maszewo (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

590 000 PLN (5 364 zł/m2)

4
2
110 m2
2023
15884165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27695918 15884165 Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m², w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Budynek został zaprojektowa...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

2 790 000 PLN (7 605 zł/m2)

4
6
366.88 m2
2010
15882969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673417 15882969 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2026
15796372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26117705 15796372 Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie.Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2 .Na powierzchnię całkowitą domu ok. 350 m2 (172,6 m2 powierzchni użyt...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 400 000 PLN (4 000 zł/m2)

6
3
350 m2
1926
15866372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27319096 15866372 Nowa niższa cena!!Na sprzedaż bardzo klimatyczny, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni 110 m² na nasłonecznionej działce 743 m² w Dobrej (gm. Dobra Szczecińska, powiat policki). Dom zbudowany w 2020 roku jest w doskonałym stanie, bardzo tani w u...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 140 000 PLN (10 364 zł/m2)

4
1
110 m2
2020