• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 480

15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15883012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673231 15883012 Tylko u nas!Oferta sprzedaży lokalu usługowo-mieszkalnego w Chojnie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego z możliwością zamieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej części Chojny. Istnieje możliwość przekształcenia lokalu u...

Chojna (Zachodniopomorskie, gm. Chojna)

740 000 PLN (4 901 zł/m2)

4
-
151 m2
2012
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930
15367194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 16938467 15367194 Tylko u Nas!Powierzchnia 67m2 + piwnicaLokal mieście się na parterze w budynku wielorodzinnym z wejściem od ulicy oraz dodatkowym wejściem od zaplecza.W lokalu znajduję się bezpośrednie zejście do piwnicy co daje nam dodatkową przestrzeń magazynową o...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (7 448 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15328593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15936981 15328593 TYLKO U NAS !Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą, którą jest lokal przystosowany pod usługi kosmetyczne.Lokal o powierzchni 183m2 najdujący się w cichym centrum Szczecina w odrestaurowanej kamienicy posiadający 3 poziomy to idealna grat...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 470 000 PLN (8 033 zł/m2)

1
-
183 m2
1906
15890995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupak pod gabinety | Centrum | 0% prowizji 27884196 15890995 Szukasz prestiżowego miejsca dla swojego biznesu? Lokal L25+L26 w zrewitalizowanej Rezydencji Zwycięstwa 113 to 50,85 m² przestrzeni idealnie skrojonej pod usługi premium w cenie zaledwie 8 283 złm². Historyczna kamienica, ponadstandardowa wysokość w...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

421 188 PLN (8 424 zł/m2)

5
-
50 m2
-
15780575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25806102 15780575 Na sprzedaż lokal niemieszkalny o pow. 38,27 m2 położony na kondygnacji piwnicznej w budynku przy ul. Narutowicza w centrum Kołobrzegu.Lokal idealnie nadaje się pod prowadzenie działalności gospodarczej (biuro, magazyn, pracownia czy pomieszczenie do...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

190 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1996
15780533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25805358 15780533 Kołobrzeg ścisła starówka - na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku.W pobliżu lokalu znajdują się inne sklepy, lokale gastronomiczne, kawiarnie, Ratusz i Urząd Miejski, Ka...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (12 931 zł/m2)

3
-
58 m2
1996
12972767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 94543 12972767 Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł)Właściciel wystawi fakturę.Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł bruttoLokal usytuowany jest w śródmieściu Kołobrzegu w niedalekiej odległości od hotelu Skanpol w pasażu handlowym usytu...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
-
47 m2
-
12455242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92317 12455242 Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 100,31 m2 zlokalizowany w samym sercu kołobrzeskiej starówki w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego.W najbliższym sąsiedztwie są same sklepu i punkty gastronomiczne.Lokal usytuowany jest przy bardz...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
12455354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 32436 12455354 Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu.Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy akwen zwany Zatoką G...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-