• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 144

15890354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875843 15890354 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1100 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000
15890384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27876178 15890384 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1100 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000
15890465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27877457 15890465 Na sprzedaż nowoczesna połowa domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Polic, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej z centrum ora...

Police (Zachodniopomorskie, gm. Police)

760 000 PLN (7 816 zł/m2)

4
2
97.24 m2
2026
15883517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675205 15883517 Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący z 1990 roku zlokalizowany w Tanowie (13km do ścisłego centrum Szczecina, 7km do centrum Polic)Budynek dwupiętrowy , całkowicie podpiwniczony, o powierzchni użytkowej około 120m2, całkowitej około 190m2 usytuow...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 500 000 PLN (7 895 zł/m2)

5
2
190 m2
1990
15882747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673269 15882747 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem w dzielnicy - Bezrzecze Bliźniak położony w cichej i bardzo zielonej części Bezrzecza, idealny dla rodziny ceniącej komfort, funkcjonalność oraz bliskość natury, a jednocześnie dobrą kom...

Bezrzecze (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 350 000 PLN (8 616 zł/m2)

6
2
156.69 m2
2017
15810834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26419345 15810834 Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na zagospodarowanej działce o pow. 810 m2.Budynek parterowy z zagos...

Tanowo (Zachodniopomorskie, gm. Police)

1 590 000 PLN (5 933 zł/m2)

7
3
268 m2
2003
15891181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27890450 15891181 Na sprzedaż pięknie położony dom wolnostojący z 2000r. wraz z terenem wokół nieruchomości o pow. 9307 m2. Zaletą nieruchomości są również znajdujące się na przyległym terenie budynki gospodarcze wraz z miejscami garażowymi. Piękna przyroda oraz cisza...

Suliborek (Zachodniopomorskie, gm. Recz)

860 000 PLN (4 118 zł/m2)

8
2
208.83 m2
2000
15887012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773504 15887012 Na sprzedaż działka o powierzchni 1505 m2, zabudowana domem jednorodzinnym w stanie surowym zamknietym, położona w miejscowości Pustary, 10 km od Kołobrzegu, 6 km od drogi ekspresowej. Dom 2 kondygnacyjny, ocieplony, Na I kondygnacji słoneczny salon,...

Świelubie (Pustary) (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

480 000 PLN (2 945 zł/m2)

5
2
163 m2
2026
14237792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 106417 14237792 Do sprzedaży nieruchomość, z widokiem na rozlewisko Odry, składająca się z:dwóch sąsiadujących ze sobą, bardzo ładnie zagospodarowanych działek, o łącznej powierzchni 1100 m2, z zabudowaniami, które stanowią: 1. dom mieszkalny o pow. użytkowej ok. ...

Stary Kostrzynek (Zachodniopomorskie, gm. Cedynia)

999 000 PLN (1 833 zł/m2)

7
3
545 m2
1930
15823711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671145 15823711 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Oferta na wyłączność!Przestronny i bardzo oryginalny dom położony na dużej działce o powierzchni 4075 m² z prywatnym stawem.Dom wybudowany wg indywidualnego projektu jest idealnie wpasowany w otoczenie-z wy...

Czarna Łąka (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

990 000 PLN (5 562 zł/m2)

7
2
178 m2
1996
15890035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27867583 15890035 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA NAD MORZEM MRZEŻYNOGŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- DOSKONAŁA LOKALIZACJA KILKA MINUT SPACEREM OD PLAŻY- GOTOWY OBIEKT PENSJONATOWY Z 18 POKOJAMI- 19 ŁAZIENEK FUNKCJONALNY UKŁAD POD WYNAJEM- 4 KONDYGNACJE ORAZ OK. 45...

Mrzeżyno (Zachodniopomorskie, gm. Trzebiatów)

2 500 000 PLN (5 507 zł/m2)

12
15
454 m2
1978
15762960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25415484 15762960 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego domu położonego na nowo powstającym osiedlu w gminie Stargard.Nieruchomość położona jest w m. Poczernin, na granicy z gminą Maszewo, ok. 20 km od Stargardu, 12 km od Maszewa, 20 km od Szczecin-Dąbia, ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

995 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
85.22 m2
2024