• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 498

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15748249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25108313 15748249 Na sprzedaż – przestronne, wielopoziomowe 5‑pokojowe mieszkanie, os. Majowe Słoneczne Szczecin. Spółdzielcze właśnościowe prawo do lokalu z kw istnieje możliwość zakupu przez obywateli z poza UE. Cena: 990 000 złPowierzchnia: 131 m² 5 pok. ( pierwotn...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

990 000 PLN (7 557 zł/m2)

5
1
131 m2
2002
15724459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24656609 15724459 Oferta sprzedaży mieszkania - Stołczyn, Szczecin Parametry nieruchomości Powierzchnia: 36,94 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 1 z 2Typ kuchni: AneksRynek: PierwotnyStan nieruchomości: Idealny Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronna, bezczynszo...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

313 000 PLN (8 473 zł/m2)

1
-
36.94 m2
2023
15882970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673420 15882970 Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina 35 m² jasne wnętrze centrumNa sprzedaż świeżo wykończone, jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m², położone w zadbanej kamienicy przy ul. Jana Pawła II w Szczecinie.To propozycja dla osób, któ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (11 994 zł/m2)

2
1
32.1 m2
1930
15731887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24796931 15731887 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15598251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22136219 15598251 Rozkładowe, po generalnym remoncie, 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w centrum miasta. Remont przeprowadzony kilka lat temu, obejmował wszystkie instalacje, tynki, podłogi, okna. Pokoje rozkładowe o pow. 22,522,926,5 m2. W pokojach przestr...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (11 736 zł/m2)

3
1
101.4 m2
1900
15591667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22012002 15591667 Apartament z tarasem i jacuzzi przy lesie – Wisełka, tuż przy Wolińskim Parku NarodowymWyobraź sobie poranną kawę na 75-metrowym tarasie, szum drzew za ogrodzeniem i prywatne wyjście prosto do lasu. Ten dwupoziomowy apartament w Wisełce to idealne mi...

Wisełka (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

1 149 000 PLN (11 388 zł/m2)

3
-
100.9 m2
2012
15450452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18845032 15450452 Apartament w prestiżowej lokalizacji – Flamingo Apartments, MiędzyzdrojeSzanowni Państwo,Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Międzyzdrojach – Flamingo Apartments, 500 m od plaży. Opis ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

540 750 PLN (23 511 zł/m2)

1
1
23 m2
2019
15827766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26591767 15827766 Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie położone w dogodnej lokalizacji — pomiędzy Goleniowem, a Stargardem, tuż przy Maszewie.To idealna propozycja dla osób, które szukają spokoju, a zarazem bliskości miejskiego życia i wygodę codziennego funkc...

Darż (Zachodniopomorskie, gm. Maszewo)

100 000 PLN (2 571 zł/m2)

1
-
38.9 m2
1960