• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 501

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15883473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675117 15883473 NOWA CENA! Skorzystaj jeszcze dzisiaj!Poznaj naszą najnowszą ofertę mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w Przecławiu, gm. Kołbaskowo, pow. policki.Dane mieszkania:rok budowy: 2025ilość pięter: 4 (5 kondygnacji)winda: TAKpołożenie mieszkan...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

534 000 PLN (12 231 zł/m2)

2
1
43.66 m2
2025
15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15350495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 16542962 15350495 Na sprzedaż mieszkanie na ul. Krzywoustego w Szczecinie. Topowa lokalizacja pod wynajem - blisko Placu Kościuszki skąd są świetne połączenia komunikacyjne z całym miastem. Idealna inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację i fakt, że mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

502 424 PLN (5 200 zł/m2)

7
1
96.62 m2
1930
15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15883348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674898 15883348 Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum miasta, a jednocześnie cenią przestrzeń, światło i widok.FORMA WŁASNOŚCI:...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

515 000 PLN (9 497 zł/m2)

2
1
54.23 m2
1998
15882993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673175 15882993 Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m² z tarasem 40 m² – Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym widokiem, który stanowi niezwykłą przestrzeń do wypoczynku, spotka...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (13 523 zł/m2)

3
1
65 m2
2021
15446264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18751812 15446264 Marzysz o przestronnym, dwupokojowym mieszkaniu w cichej okolicy z własnym ogrodem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania w Bornem Sulinowie położonego na parterze jednopiętrowego bloku o powierzchni użytkowej ...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

247 000 PLN (4 423 zł/m2)

2
1
55.85 m2
1950