• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 143

15700924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24205112 15700924 Dom do remontu na dużej działce,na przedmieściach Węgorzyna, blisko centrumJeżeli szukasz domu wolnostojącego, do własnej aranżacji i wykończenia, na dużej działce w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnym, niedużym miasteczku na malowniczym Pojezierzu ...

Węgorzyno (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

379 000 PLN (2 106 zł/m2)

5
-
180 m2
1938
15642327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23100170 15642327 Dom bliźniak z pom. gospodarczymi w malowniczej wsi,w otoczeniu jezior i lasów Pojezierza Drawskiego0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJAOferowany dom znajduje się we wsi Gawroniec, w gminie Połczyn-Z...

Gawroniec (Zachodniopomorskie, gm. Połczyn-Zdrój)

169 000 PLN (1 523 zł/m2)

3
1
111 m2
1935
15670262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23644004 15670262 Dom z plantacją borówki amerykańskiej – 6 ha ziemi - gotowy biznes na Pojezierzu Ińskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyWyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyj...

Storkowo (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 050 000 PLN (2 763 zł/m2)

7
2
380 m2
2005
15277496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14531635 15277496 Dom jednorodzinny – stan surowy zamknięty -w Kaliszu Pomorskim, na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest na obrzeżach Kalisza Pomorskiego, w powiecie drawsk...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

550 000 PLN (2 200 zł/m2)

6
2
250 m2
2023
14698299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 51804 14698299 NOWA, OBNIŻONA CENA!Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczo–handlowo–usługowymw centrum Drawska Pomorskiego0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyDom w atrakcyjnej lokalizacji, z możliwością prowadzenia różnorodn...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

5
1
180 m2
1986
15761400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25385305 15761400 NIEDALINO KOŁO KOSZALINA! Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – NIEDALINO 15 MINUT DO KOSZALINA!Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas! DOM WOLNOSTOJĄCY, DZIAŁKA 1600 m2, rok budowy 2021!Prezentow...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15712389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24421717 15712389 Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej z 1996r, o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej s...

Osieki (Zachodniopomorskie, gm. Sianów)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15742393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24990530 15742393 Przeuroczy dom z dużą działką, garażem i basenem – Niedalino !Prezentujemy prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości– dostępną wyłącznie u Nas!Prezentowana posiadłość zlokalizowana jest w urokliwej miejscowości pełnej terenów zielonych, lasów i jezior...

Niedalino (Zachodniopomorskie, gm. Świeszyno)

1 319 000 PLN (8 678 zł/m2)

5
2
152 m2
2021
15717138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24525572 15717138 OSIEKI!!! Dom nad jeziorem– OSIEKI koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy!Prezentujemy DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W NASZEJ OFERCIE dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 120,7m2, położony na 734-metrowej ogrodzonej działce, znajdującej ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

699 000 PLN (5 825 zł/m2)

4
2
120 m2
1996
15735340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24851976 15735340 Nowoczesny dom bliźniaczy w stanie deweloperskimSzczecinek, Trzesieka – ul. Żeglarska (droga miejska utwardzona kostką)Kluczowe informacje• Rodzaj zabudowy: bliźniak (2 segmenty)• Powierzchnia jednego segmentu: 126 m²• Powierzchnia łącznie (obie częś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

856 800 PLN (6 800 zł/m2)

4
2
126 m2
2025
14850658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3339310 14850658 Złocieniec miasto w woj. zachodnio-pomorskim, powiat drawski, budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż. Lokalizacja: Złocieniec- jedno z większych miast położonych na Pojezierzu Drawskim, nad rzekami Drawa i Wąsowo, ok. 13,5 tys.mieszkańców. W granica...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

2 500 000 PLN (3 222 zł/m2)

12
3
776 m2
2014
15845124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851698 15845124 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027