• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 479

15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15454915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek Olesiówka, 7 domków, 350 m od Morza 18949412 15454915 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 7 domkami rekreacyjnymi - funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy Olesiówka. Nieruchomość położona w miejscowości Wicie, tylko 350 metrów w linii prostej do Morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokaliz...

Wicie (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 799 000 PLN (10 280 zł/m2)

11
-
175 m2
2008
15283658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek Olesiówka, 7 domków, 350 m od Morza 14761677 15283658 Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną 7 domkami rekreacyjnymi - funkcjonujący ośrodek wypoczynkowy Olesiówka. Nieruchomość położona w miejscowości Wicie, tylko 350 metrów w linii prostej do Morza. Niewątpliwym atutem jest jej lokaliz...

Wicie (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

1 799 000 PLN (10 280 zł/m2)

11
-
175 m2
2008
15704353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24262452 15704353 Miejsce parkingowe położone na osiedlu Park Leśny Szczecin Zdroje. Osiedle ogrodzone, bezpieczne, monitorowane, wjazd za szlabanem. Przedmiotem sprzedaży jest:- miejsce parkingowe (równoległe) – 11,5 m2 - szerokie, łatwe parkowanie, dużo wygodniejsze...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

22 500 PLN (1 957 zł/m2)

1
-
11.5 m2
2014
15888599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27818075 15888599 Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy ok. 13 m² na parterze + antresola ok. 12 m² Funkcjonalny lokal z antresolą, na której znajduje się pokój socjalny oraz toaleta. Nieruchomość położona przy ul. Szczecińskiej, z bezpośrednim wjazdem z ulicy. Ideal...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

169 000 PLN (6 760 zł/m2)

1
-
25 m2
2004
14490878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 60810 14490878 Na sprzedaż teren w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina na drodze wjazdowej od strony Poznania , Świnoujścia , Kołbaskowa (2km od autostrady Berlin – Szczecin – Świnoujście ). Całość terenu utwardzona i ogrodzona z pełnym uzbrojeni...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 000 000 PLN (879 zł/m2)

1
-
14788 m2
-
14830764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 110806 14830764 Na sprzedaż teren w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina na drodze wjazdowej od strony Poznania , Świnoujścia , Kołbaskowa (2km od autostrady Berlin – Szczecin – Świnoujście ). Całość terenu utwardzona i ogrodzona z pełnym uzbrojeni...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 000 000 PLN (879 zł/m2)

1
-
14788 m2
-
15883461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675199 15883461 Oferujemy na sprzedaż garaż podziemny w bloku na ulicy Polskich Marynarzy na Gumieńcach Akt własności z księgą wieczystą bez obciążeń.Garaż znajduje się w podziemiu budynku mieszkalnego na ulicy Polskich Marynarzy 12-20. Powierzchnia 14,57 m2. Wysok...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

100 000 PLN (6 863 zł/m2)

1
-
14.57 m2
-
15887183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27779256 15887183 Na sprzedaż, budynek usługowo- handlowy nad morzem ( tylko 300 m od morza), Jarosławiec, ul. Bałtycka, 3.498.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-handlowy położony w absolutnie najlepszej lokalizacji Jarosławca przy skrzyżowaniu ulic...

Jarosławiec (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

3 498 000 PLN (12 231 zł/m2)

4
1
286 m2
-
15822033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26580572 15822033 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość składającą się z 8 budynków produkcyjno-magazynowo-biurowych o łącznej pow. 4093,60 m² na działce o pow. 2,1582 ha. Lokalizacja : Białogard ul. Chocimska, pow...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

3 700 000 PLN (904 zł/m2)

11
-
4093 m2
-
15131116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10547423 15131116 Dom o charakterze usługowo-mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej z 2014r. połączony z sąsiadem tylko ścianą garażu położony na Warszewie w miejscu dobrze widocznym z ulicy. Działka pow.702m2; Garaż pow.16,12m2. Powierzchnia użytkowa 163.9 m2; całkowita...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 250 000 PLN (6 281 zł/m2)

5
-
199 m2
2014