• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 504

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15883149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673552 15883149 Na sprzedaż nowoczesne, mieszkanie dwupoziomowe, położone w niskim budynku z 2019 roku przy ul. Szybowcowej .Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne w cenie nieruchomości . Teren wspólnoty ogrodzony i zamknięty ( brama na pilota ) , ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

789 000 PLN (9 282 zł/m2)

3
1
85 m2
2019
15708386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24338721 15708386 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy – Szczecin, ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

467 000 PLN (7 123 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1945
15891340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894903 15891340 ATRAKCYJNA OFERTA ! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,60 m2, położona na parterze na osiedlu Zawadzkiego. Nieruchomość rozkładowa, jasna, ciepła i gotowa do zamieszkania. Lokalizacja:Nieruchomość położona na os. Zawa...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 000 PLN (9 120 zł/m2)

3
1
63.6 m2
1983
15891338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894902 15891338 Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Szczecinie przy ul. Grzymińskiej. Na powierzchnię 43m2 składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Standard mieszkania dobr...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (9 767 zł/m2)

3
-
43 m2
1999
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15883426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675128 15883426 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo ładnego trzypokojowego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Szczecina Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na zamykanym szlabanem osiedlu przy ulicy Panoramicznej -na granicy dzielnic Arkońskie -Niemie...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

780 000 PLN (11 191 zł/m2)

3
1
69.7 m2
2020
15765527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25472351 15765527 Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja:Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych i biurowych. W pobliżu restauracja Barka, kawiarnia Sowa, sklep B...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

119 500 PLN (10 864 zł/m2)

1
-
11 m2
2000
15708355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24338669 15708355 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w kamienicy – Szczecin, ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

467 000 PLN (7 123 zł/m2)

2
1
65.56 m2
1945