• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Domy na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 1 141

15658556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438851 15658556 Szukasz wyjątkowego domu nad jeziorem, do którego możesz wprowadzić się od razu – bez urządzania i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na kameralnym osiedlu nowoczesnych domów w Kołczewie, nad jeziorem i w otoczeniu Wolińskiego Par...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

1 999 000 PLN (11 230 zł/m2)

4
2
178 m2
2022
15658592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23438853 15658592 Przestronny, elegancki dom w standardzie premium, z dużymi przeszkleniami, sauną, kominkiem i prywatnym tarasem z widokiem na wodę. To idealne miejsce na całoroczny wypoczynek lub second home – prywatną oazę spokoju, zaledwie 4 km od plaż Bałtyku, w ...

Kołczewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

2 500 000 PLN (14 045 zł/m2)

4
2
178 m2
2022
15891354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27895098 15891354 W ofercie sprzedaży naprawdę wyjątkowe miejsce. Kameralne i urokliwe siedlisko w Rekowie, w gminie Kamień Pomorski, w powiecie kamieńskim, Województwo zachodniopomorskie. Przez tę osadę, położoną w północno-zachodniej Polsce, przebiega droga wojewódz...

Rekowo (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

385 000 PLN (6 016 zł/m2)

1
1
64 m2
2024
15891319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27894833 15891319 Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2022 roku o powierzchni 125,5 m2, położony na dużej działce 3404 m2, w spokojnej miejscowości Górzyca, tylko 5 km od Gryfic. Lokalizacja: Nieruchomość położona 5 km od Gryfic, w miejscowości Górzyca. W pobliż...

Górzyca (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

1 200 000 PLN (9 562 zł/m2)

4
1
125.5 m2
2022
15857347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27120236 15857347 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024
15883430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675136 15883430 Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg – 1,5 km od plaży Bałtyku!Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer szeroką, piaszczystą plażą Zatoki Grzybowskiej? To właśnie...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

979 000 PLN (3 916 zł/m2)

7
-
250 m2
2024
15851775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27019495 15851775 Połowa bliźniaka w Stramnicy - 146m2 z dużą działką 1000m2 i podwójnym garażem. Szukasz domu, który połączy ciszę wsi z wygodnym dostępem do miasta? To połowa bliźniaka w Stramnicy ( zaledwie 5km od Kołobrzegu, 6km od morza) po...

Stramnica (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 450 000 PLN (7 398 zł/m2)

4
1
196 m2
2024
15136313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 10676181 15136313 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2023
15135504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 10637961 15135504 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

659 000 PLN (5 169 zł/m2)

4
1
127.5 m2
2023
15885965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27745043 15885965 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5 km od centrum miasta.Przedmiotem sprzedaży jest segment budynku w stan...

Goleniów (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (5 333 zł/m2)

5
1
127.5 m2
2025
15890552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27879355 15890552 Na sprzedaż zmodernizowany dom jednorodzinny w rustykalnym stylu. Dom znajduje się w spokojnej miejscowości Bismark, zaledwie 4km od polskiej granicy w Lubieszynie. Otacza go rezerwat przyrody, co gwarantuje ciszę, spokój i wspaniałe widoki. Z tego w...

Lubieszyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

839 000 PLN (5 993 zł/m2)

4
-
140 m2
1961
15843699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26944131 15843699 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, Sławno, ul. Tuwima, 868.000, - PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m2, posadowiony na działce o numerze ewidenc...

Sławno (Zachodniopomorskie, gm. Sławno)

868 000 PLN (6 430 zł/m2)

8
1
135 m2
1992