• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 500

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15777029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25727622 15777029 Nowa niższa cena!!!Loftowe mieszkanie w centrum SzczecinaNa sprzedaż wyjątkowe, loftowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m², położone na 3. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku przy ul. Józefa Piłsudskiego w Szczecinie (prawa strona Odry). To pro...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

629 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
53.5 m2
1955
15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15882926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673331 15882926 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia 4 pokoi) z miejscem postojowym położone na Starym Mieście. Nieruchomość zlokalizowana w pozbawionym zgiełku kwartale w pobliżu Zamku Książąt Pomorskic...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

719 000 PLN (10 174 zł/m2)

3
1
70.67 m2
1961
15298838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15143867 15298838 Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami.Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną pow. 26,32 m2 na którą składają się: - mieszkanie o pow. 19,1 m2...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

195 000 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
26 m2
1930
15891270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27893204 15891270 Na sprzedaż apartament na popularnym osiedlu Polanki Park w Kołobrzegu. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku z windą, w którym znajdziemy sypialnie z szafą w zabudowie, duży salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym, garderobę, ł...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

795 000 PLN (16 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15886433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27757910 15886433 Na sprzedaż apartament 1-pokojowy z widokiem na morze, Darłowo ul. Wschodnia, 835.000,-PLN OKAZJA CENOWA!!! ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo ( Dzielnica Darłówko Wschodn...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

835 000 PLN (25 303 zł/m2)

1
1
33 m2
2018
15551279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20984888 15551279 Na sprzedaż apartament 2-pokojowy nad morzem, Darłowo ul. Słowiańska, 848.000,-PLN ZAINWESTUJ NAD MORZEM! Na sprzedaż luksusowy apartament 2 pokojowy, położony w nadmorskiej miejscowości Darłowo ( Dzielnica Darłówko Wschodnie ) przy ulicy Słowiańs...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

848 000 PLN (22 919 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15138152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 8 pokojowe 10728856 15138152 ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (3 424 zł/m2)

8
-
173.75 m2
1935