• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Mieszkania na sprzedaż Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 2 505

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15885125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27717745 15885125 Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2Główne atuty nieruchomości- PRZYDOMOWY OGRÓDEK- ORIENTACJA DWUSTRONNA- 12 KM OD KOŁOBRZEGU- GARAŻ NA POSESJI- DUŻY TARAS- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Nieruchomość składa się z- 4 pokoje- otwarta kuchnia z okn...

Dygowo (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

565 000 PLN (5 650 zł/m2)

4
1
100 m2
1989
15815586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26611390 15815586 Oferuję na sprzedaż niestandardowe, dwupoziomowe mieszkanie w Białogardzie przy ulicy 1 Maja.Lokal ma 47m2 powierzchni i przynależy do niego, duża piwnica o powierzchni 7.88m2.Na pierwszym poziomie znajdziemy przedpokój z zabudowanymi szafami, przest...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

315 000 PLN (6 702 zł/m2)

3
1
47 m2
1927
15892354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898336 15892354 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,26 m², położone w świetnej lokalizacji – ul. Mazurska, Szczecin. Lokal znajduje się na 3. piętrze, co zapewnia dobre doświetlenie oraz komfort codziennego użytkowania - nad mieszkaniem znajduję się s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
36 m2
1940
15892352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898334 15892352 2 pokoje 49,85 m² gotowe do zamieszkania Osiedle Pyrzyckie Stargard Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,85 m², położone na 3 piętrze w bloku na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. To idealna propozycja zarówno dla osób szukają...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

419 000 PLN (8 405 zł/m2)

2
1
49.85 m2
1990
15877290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27564138 15877290 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,05 m2, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na najbardziej poszukiwanym, pierwszym piętrze, co gwarantuje codzienną wygodę i łatwy ...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

265 000 PLN (5 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15480237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19501071 15480237 Borne Sulinowo Willa AMETYST wyjątkowa inwestycja deweloperska dla wymagających klientów . Jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę budynku wielorodzinnego przy ul. Różanej w Bornem Sulinowie.Mieszkanie dwupozio...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

368 000 PLN (8 364 zł/m2)

2
1
44 m2
1936
15864035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27262129 15864035 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o metrażu 53,1m2.Mieszkanie mieści się na Osiedlu Olimpijczyków. Na wygodnym pierwszym piętrze. W kwadratowym przedpokoju mamy wejście do wszystkich pomieszczeń. Po prawej stronie wita nas...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

265 000 PLN (5 000 zł/m2)

2
1
53 m2
1990
15787312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25925269 15787312 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania położonego w centrum Szczecinka przy ulicy Emilii Plater - blisko jeziora, przystani wodnej oraz szkoły muzycznej usytuowanej w jednym z ciekawszych architektonicznie obiektów Szc...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

459 000 PLN (5 044 zł/m2)

4
1
91 m2
1940