• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 28.4m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 2 200 PLN
  • MiastoSzczecin
  • Rok budowy1970

Opis szczegółowy

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890355
  • Data publikacji: 13 maja 2026 13:37 (10 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4

Mapa

Zachodniopomorskie, Szczecin, Niebuszewo ,
LOKUM NIERUCHOMOSCI

LOKUM NIERUCHOMOSCI

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Szczecin, Niebuszewo

nieruchomosci-zachodnio-pom-24.pl / 15890355

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 200 PLN

77 zł/m2
Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 28.4m2
  • Pokoje 2
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1970

Opis - Mieszkanie

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15890355
  • Data publikacji: 13 maja 2026 13:37 (10 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 3 / 4