• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 920

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15801808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26251481 15801808 Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina.KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej części miasta (Niebuszewo - Bolinko). Nieruchomość znajduje się w wieżowcu, w otoczeniu zieleni, a jednocz...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

440 000 PLN (9 362 zł/m2)

2
1
47 m2
1970
15802667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26270133 15802667 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu , znajdującego się w malowniczej miejscowości Brzózki, położonego na przestronnej zagospodarowanej działce o powierzchni 1554m2.Powierzchnia nieruchomości wynosi 158 m2 i składają się na ...

Brzózki (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

1 050 000 PLN (6 646 zł/m2)

5
2
158 m2
2009
15886563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27761987 15886563 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7m², położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość stanowi pełną własność i jest gotowa do zamieszkania od zaraz, bez konieczności przeprowa...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

725 000 PLN (12 787 zł/m2)

3
1
56.7 m2
1970
15882725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673203 15882725 Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,51 m² (powierzchnia całkowita ok. 38 m²). Osiedle Dolne – spokojna okolica, jednocześnie tylko 6 km od Rondo Hakena, 10 km do centrum oraz 6 km do granicy Kołbask...

Siadło Dolne (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 500 PLN (77 zł/m2)

2
1
32.51 m2
2026
15713041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 24431697 15713041 Na sprzedaż: Domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: Miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem - w odległości około 13 kil...

Rusinowo (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15771233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25573560 15771233 Przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m² położone na 2 piętrze. Nieruchomość daje wiele możliwości aranżacyjnych i sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i osób szukających wygodnej lokalizacji blisko centrum. Układ mieszkania:- salon od strony p...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

424 000 PLN (7 050 zł/m2)

3
1
60.14 m2
1938