• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 954

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15889706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859026 15889706 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Rodziewiczówny. Lokal jest gotowy do zamieszkania – idealny dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie sk...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

530 000 PLN (10 541 zł/m2)

3
1
50.28 m2
1960
12828275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 85851 12828275 Działka rolno - inwestycyjną położona w Siadle Górnym-Kołbaskowo w sąsiedztwie hali AMAZON Działka znajduję blisko granicy przy autostradzie A4 w niedalekiej odległości od Centrum Logistycznego AMAZON. W niedalekiej odległości od działki planowana je...

Kołbaskowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

5 300 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
89000 m2
-
15895949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963151 15895949 Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie przy ul Tenisowej w budynku z windą z 2020 roku !!!Lokal jest jasny, przestronny i gotowy do zamieszkania, składa się z : salonu z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc, balkonu oraz pomieszczenia gospo...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

760 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15894900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27950625 15894900 Do sprzedania parterowy dom Daktyl (projekt WOF1023) na dużej, ładnej działce 3000 m² w Koniewie koło Wolina.Dom jest w stanie surowym otwartym: ściany murowane postawione, stropy zrobione, dach pokryty. Bryła jest już zamknięta od góry, gotowa do da...

Koniewo (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

600 000 PLN (4 648 zł/m2)

4
1
129.1 m2
2026
15895938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963306 15895938 Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie przy ul Tenisowej w budynku z windą z 2020 roku !!!Lokal jest jasny, przestronny i gotowy do zamieszkania, składa się z : salonu z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki z wc, balkonu oraz pomieszczenia gospo...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

760 000 PLN (12 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2020
15448171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18786066 15448171 Na sprzedaż piękna działka o wymiarach prostokąta i powierzchni 1200 m², położona na malowniczym wzniesieniu z zachwycającym widokiem na jezioro Dąbie. To wymarzone miejsce dla osób pragnących zbliżyć się do natury oraz ceniących sobie ciszę i spokój...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

480 000 PLN

-
-
1200 m2
-