• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 953

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 36 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych. Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami ...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15884779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Darłowie 5km od morza 27711457 15884779 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,47 m², położonego w Darłowie przy ul. Moniuszki . Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mies...

Darłowo (Zachodniopomorskie, gm. Darłowo)

380 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
1
52 m2
1980
15802789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26278451 15802789 Na sprzedaż obiekt mieszkalno - inwestycyjny, zaaranżowany na pensjonatdom spokojnej starości,spełniający wszelkie wymagania projektowe, konstrukcyjne i formalne, w którego skład wchodzi budynek wolnostojący o powierzchni 506,78 m²,usytuowany na 814 ...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 450 000 PLN (4 834 zł/m2)

9
9
506.78 m2
2010
15779820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25789761 15779820 Na sprzedaż budynek mieszkalny wybudowany w 2013 roku z aktualnie działającym lokalem użytkowym,mieszczący się przy ulicy Winnicznej w Szczecinku, o łącznej powierzchni użytkowej 530,65 m²(część mieszkalna: 296,55 m², część usługowa: 234,10 m²), zlok...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 749 000 PLN (5 180 zł/m2)

5
2
530.65 m2
2013
15728523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24744984 15728523 Na sprzedaż,4. pokojowy apartament, dający możliwość zaaranżowania 2. niezależnych mieszkań (po 38 m² każde),usytuowany na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ulicy Heyki w Szczecinie, stanowiący część inwestycji Nowa Przystań nad Odrą.Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 025 000 PLN (13 222 zł/m2)

4
2
77.52 m2
2025
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987