• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 966

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15065378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8824272 15065378 Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego o powierzchni 723,86 m2. Przedmiotowy lokal zlokalizowany jest w Szczecinku w ś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 220 000 PLN (3 071 zł/m2)

11
-
723 m2
1992
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (14 370 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017
15893656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Leśna oaza,jezioro, dacza,cisza,warunki ,j.Dłusko 27915372 15893656 WYJĄTKOWA PEREŁKA , OAZA WŚRÓD LASÓW ,NAD BRZEGIEM JEZIORA Urocza leśna działka rekreacyjna nad jeziorem Dłusko - wyjątkowe miejsce blisko natury !!!Na sprzedaż wyjątkowa, klimatyczna działka rekreacyjna położona nad brzegiem malowniczego jeziora Dłu...

Złocieniec (Zachodniopomorskie, gm. Złocieniec)

161 000 PLN

-
-
350 m2
-
15893139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27900245 15893139 Dom wolno stojący parterowy z użytkowym poddaszem w klimatycznym, malowniczym, kameralnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród zapewniający prywatność i sprzyjającymi relaksowi. Działka o powierzchni 760 m2. Garaż w bryle budynku. Rok...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 680 000 PLN (8 116 zł/m2)

4
2
207 m2
2007
15893663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915762 15893663 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 67,34 m² w spokojnej części Kołobrzegu Zieleniewo⸻ATUTY NIERUCHOMOŚCI spokojna i zielona okolica idealna dla rodzin jasne, ustawne pomieszczenia z dużymi oknami oddzielna, funkcjonalna kuchnia dwa komfortow...

Zieleniewo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (9 155 zł/m2)

3
1
71 m2
1997
15893666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915775 15893666 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85m2 na 1 piętrze w 3 piętrowej pięknej kamienicy w centrum w pobliżu Parku Żeromskiego. Lokal jest w stanie dobrym, do ewentualnego odświeżenia, był w ostatnich latach gruntownie remontowany. Mieszkanie pierwotnie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

750 000 PLN (8 824 zł/m2)

3
-
85 m2
1910