• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 948

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

655 000 PLN (13 176 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15823642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621212 15823642 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa.-...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

974 441 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.59 m2
2025
15883625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675344 15883625 Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolno budowlaną o pow. 8552 m2 z gotowym planem podziału usytuowaną przy granicy Dobrej i Grzepnicy.Działka położona około 130 m od głównej drogi. Okolica przyjemna dla oka. W sąsiedztwie las oraz duże osiedle...

Grzepnica (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

1 890 000 PLN

-
-
8552 m2
-
15883504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675177 15883504 Na sprzedaż duże i ustawne 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze kamienicy w szczecińskiej dzielnicy Śródmieście-Zachód tuż obok uczelni wyższych.NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o pow. użytkowej 65,84 m2 składa się z:- dużego i ustawnego salonu (26,35...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

539 000 PLN (8 187 zł/m2)

2
1
65.84 m2
1920
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15798916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180446 15798916 Dwupoziomowe (pow.45,30m2+41,50m2, łącznie 86,80m2), 3 pokojowe mieszkanie z ładnym balkonem w Przecławiu.Spółdzielcze własnościowe prawo, dzięki czemu jest możliwość nabycia nieruchomości przez klientów spoza Unii Europejskiej bez pozwolenia z MSWIA...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

650 000 PLN (14 349 zł/m2)

3
1
45.3 m2
2001