• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 951

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15890354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27875843 15890354 Przedmiotem sprzedaży jest piękna nieruchomość usytuowana w malowniczej miejscowości Ińsko. Dom całoroczny, wybudowany z solidnych materiałów w 2000 roku, posadowiony jest na działce o powierzchni 1250 m². Teren jest w pełni zagospodarowany, posiada ...

Ińsko (Zachodniopomorskie, gm. Ińsko)

1 150 000 PLN (6 216 zł/m2)

4
2
185 m2
2000
15750146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25118502 15750146 Pamiętaj wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.Oferta dotyczy 4 działek budowlanych nr 2623; 2624; 2625; 2626 o łącznej powierzchni 4000 m², zlokalizowanych w miejscowości Dobre, zaledwie 9 km od Koszalina i 7 km o...

Dobre (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

249 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15702643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24238906 15702643 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaOferta dotyczy 5 działek budowlanych nr 2617; 2618; 2619; 2620; 2621 o łącznej powierzchni 5000 m², zlokalizowanych w miejscowości Dobre, zaledwie 9 km od Koszalina i ...

Dobre (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

249 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15881212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27626234 15881212 Na sprzedaż oferujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość obiekt z ogromnym potencjałemdziałka 1000m2, zabudowana starym młynem (do rozbiórki, lub modernizacji)bezpośredni dostęp do strumyka, do okoła otulina drzew, dużo zielenisama miejscowość Różań...

Różańsko (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

149 900 PLN

-
-
1000 m2
-
15818567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26643048 15818567 Do sprzedaży Bank Pekao S.A. oferuje nieruchomość gruntową zabudowaną czterokondygnacyjnym budynkiem o funkcji biurowo-usługowej o trzech kondygnacjach nadziemnych oraz jednej podziemnej. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 1.588,30 m2.W skład...

Łobez (Zachodniopomorskie, gm. Łobez)

1 750 000 PLN (1 102 zł/m2)

1
-
1588.3 m2
-
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960