• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 955

14277786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 79,09 m² w Dziwnowie, ul. Mickiewicza 36 — 300 m od plaży 2588876 14277786 Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Dziwnowie, przy ul. Mickiewicza 36 — blisko centrum, plaży i terenów spacerowych. Zgodnie z księgą wieczystą lokal ma 79,09 m² powierzchni użytkowej wraz z pomieszczeniami ...

Dziwnów, ul. Adama Mickiewicza 36

869 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
79 m2
1935
15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15625044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22712134 15625044 Mieszkanie z ogrodem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość położona jest na parterze budynku przy ul. Brzechwy 2. Na powierzchni 64,54 stworzono funkcjonalny i wygodny rozkład. Mieszkanie posiada przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, z s...

Borne Sulinowo (Zachodniopomorskie, gm. Borne Sulinowo)

439 000 PLN (6 859 zł/m2)

3
2
64 m2
1939
15896564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982597 15896564 Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mazowiecka Park w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:* świetna lokalizacja w spokojnej części Kołobrzegu* nowoczesne osiedle Mazowiecka Park* mieszkanie gotowe do własnej aranżacji* duże okna z...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

765 000 PLN (16 630 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15716922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24522642 15716922 Dom na sprzedaż Kołobrzeg, ul. Łużycka270 m² powierzchni użytkowej 311 m² działki 1 200 000 złNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kołobrzegu przy ul. Łużyckiej (dz...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 200 000 PLN (4 444 zł/m2)

8
3
270 m2
1995
15884407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700706 15884407 Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych?Ta oferta jest dla osób ceniących czas i komfort. Zapomnij o uciążliwych remontach i rosnących cenach materiałów. Tutaj po prostu odbierasz klucze, wnosisz walizki i parzysz kawę w swojej nowe...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

389 000 PLN (6 315 zł/m2)

3
1
61.6 m2
1990
15897803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28010197 15897803 Energooszczędny dom dwulokalowy – Jęczydół gmina Kobylanka Opis Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy, położony w miejscowości Jęczydół (gmina Kobylanka) – w spokojnym, zielonym otoczeniu, z bardzo dobrym dojazdem do Stargardu i Szcze...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

850 000 PLN (7 644 zł/m2)

4
2
111.2 m2
2025