• Nieruchomości woj. Zachodniopomorskie
 

Nieruchomości Zachodniopomorskie

Znalezionych ofert: 6 955

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15814748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż - dom wczasowy/dwa budynki 26567421 15814748 Na sprzedaż – Ośrodek Wczasowy w Mrzeżynie Powierzchnia działki: 1974 m² (19,74 ara) Cena : 2190000 Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonujący, cieszący się doskonałą opinią ośrodek wczasowy w popularnej nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno. Obiek...

Mrzeżyno, ul. Wiejska 1

2 190 000 PLN (1 109 zł/m2)

12
-
1974 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15638556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23022717 15638556 Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie JEZIORA BYTYŃ - największego akwenu wodnego Pojezierza Wałeckiego. Raj dla żeglarzy, amatorów sportów wodnych, ważny fragment szlaku kaja...

Jamienko (Zachodniopomorskie, gm. Tuczno)

1 490 000 PLN (4 822 zł/m2)

12
-
309 m2
-
15799291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184966 15799291 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Atrakcyjna oferta jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:Białuń, ul. Prz...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

829 000 PLN (5 582 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15884889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714094 15884889 Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,5m2 ,zlokalizowana w samym sercu Szczecina – przy al. Wyzwolenia, naprzeciwko prestiżowego Radisson Blu Hotel Szczecin.To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej mieszkania w ś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

290 000 PLN (10 985 zł/m2)

1
1
26.4 m2
1970
15883985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27691579 15883985 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m², położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki.Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz części komunikacyjnej. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się ide...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
1
42 m2
2022
15895526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962239 15895526 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2018
15895451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962238 15895451 Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w odległości niecałego ki...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2018
15895601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962240 15895601 Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, KołobrzegNa sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Platany przy ul. Łopuskiego w Kołobrzegu. To propozycja dla osób ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

839 000 PLN (16 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2018